Canpol babies Vložky do podprsenky EasyStart 48ks

Značka: Canpol babies Náš kód: 1268391

Canpol babies Vložky do podprsenky EasyStart 48ks

Jednorazové vložky do podprsenky EasyStart so superabsorpčnou strednou vrstvou. V balení 48 ks. Sú ideálne na doma i na cesty. Celý popis

7.8

7,80 € vrátane DPH

Náš kód: 1268391

Popis

Popis produktu

Jednorazové vložky do podprsenky EasyStart so superabsorpčnou strednou vrstvou. V balení 48 ks. Sú ideálne na doma i na cesty.

Jednorazové vložky do podprsenky EasyStart sú určené dojčiacim matkám. Mäkká vnútorná vrstva nedráždi pokožku a udržuje ju suchú. superabsorpčnú stredná vrstva zachytáva vytekajúce mlieko. Vonkajšia vrstva je vybavená samolepiacim prúžkom a fixuje vložku v správnej pozícii. Vložky do podprsenky EasyStart majú profilovaný tvar a tenko zakončené okraje. Vďaka tomu sa ľahko prispôsobia tvaru prsníka, sú komfortné a diskrétne. Vložky prepúšťajú vzduch a tým zabraňujú vzniku zápalu bradaviek. Chránia tiež odev pred ušpinením vytekajúcim mliekom. Každá vložka je z hygienických dôvodov samostatne zabalená. V balení 48 ks.

Návod na použitie: Vložky meňte za nové dostatočne často, po použití vyhoďte do odpadkového koša. Poškodený alebo zničený výrobok nepoužívajte.

Upozornenie! Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Super absorpčné – obsahujú gélovú vložku, ktorá zabraňuje vytekaniu mlieka a zaisťuje pocit sucha na veľmi dlhú dobu.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%