Nuk Vrecká na materské mlieko 25ks

Nuk Vrecká na materské mlieko 25ks

Vrecká na materské mlieko NUK sú stabilné a priestorovo úsporné ideálne na skladovanie materského mlieka v chladničke alebo mrazničke. Celý popis
9,50 €
Vrátane DPH
Tovar od predajcu MALL
14,76 €

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 
Kód: 1263920

Popis

Vrecká na materské mlieko NUK sú stabilné a priestorovo úsporné ideálne na skladovanie materského mlieka v chladničke alebo mrazničke.

  • Stabilné a priestorovo úsporné vrecká na skladovanie materského mlieka v chladničke alebo mrazničke.
  • Jednoduché plnenie, pripravené na použitie – hygienicky vyrobené pre okamžité použitie.
  • Nepriepustné vďaka dvojitému bezpečnostnému uzatváraniu.
  • Stabilný materiál vhodný aj k zamrazeniu.
  • 25 × 180ml vreciek, neobsahuje BPA.

Materské mlieko je to najlepšie pre zdravý vývoj vášho bábätka. Hoci mamičky niekedy nemôžu, alebo nechcú dojčiť, ich drahocenné materské mlieko by malo byť vždy k dispozícii. Avšak mraznička a chladnička sa môžu rýchlo zaplniť, a uskladnenie odsriekaného mlieka do zásoby sa tak môže stať problémom. Na tento problém máme jednoduché riešenie: Vrecká na materské mlieko NUK.

Ideálne pre jednoduché a hygienické uskladnenie materského mlieka.

Hygienické Vrecká na materské mlieko NUK možné veľmi ľahko naplniť, a navyše sú úplne hygienické a pripravené na okamžité použitie, takže materské mlieko môžete rýchlo, jednoducho a bezpečne zamraziť.

Úspora miesta Vrecká na materské mlieko NUK sú stabilné a priestorovo úsporné. Sú flexibilné a v chladničke či mrazničke môžu byť skladované jeden na druhom. Náš tip: mlieko zmrzne rýchlejšie, keď vrecko položíte, než keď ho postavíte. Preto Vrecká na materské mlieko NUK ukladajte do mrazničky vždy vo vodorovnej polohe.

Praktické a nepriepustné  Dvojité bezpečnostné uzatváranie udržuje drahocenné mlieko vnútri nepriepustného vrecka, ktoré je vyrobené zo stabilného materiálu bez obsahu BPA vhodného aj k zamrazeniu. Vďaka tepelne utesneným spojom sa vrecko nemôže roztrhnúť ani pretrhnúť.

Všetko na prvý pohľad viditeľné S priestorom na vyznačenie dátumu a meracou stupnicou môžete vždy zistiť, kedy a koľko mlieka bolo odsaté. Každý sáčok môže pojať až 180 ml.

Praktické nalievanie Už žiadne rozlievanie pri nalievaní mlieka do fľaštičiek.