GloryStyles Depilátor na tvár 2v1

GloryStyles Depilátor na tvár 2v1

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Tento depilátor poskytuje dva rôzne typy hláv pre dokonalé odstránenie chĺpkov na tvári. Môže byť použitý nielen na úpravu obočia, ale aj ako odstraňovač všetkého nežiaduceho ochlpenia na tvári. Ľahké a šetrné holenie bez podráždenia. Pleť zostáva hladká a jemná. Celý popis
23,70 €
Vrátane DPH
18,70 €
-21%

Skladom u partnera 5+ kusov

28.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100054042872

Popis

MULTIFUNKČNÝ

Tento depilátor poskytuje dva rôzne typy hláv pre dokonalé odstránenie chĺpkov na tvári. Môže byť použitý nielen na úpravu obočia, ale aj ako odstraňovač všetkého nežiaduceho ochlpenia na tvári.


EFEKTÍVNY A BEZPEČNÝ

Prístroj je poháňaný výkonným mikromotorom, vďaka ktorému môžete depiláciu vykonať v priebehu niekoľkých minút, takže odstraňovanie chĺpkov je rýchlejšie a komplexnejšie. Vďaka vstavanému LED svetlu ho možno ľahko používať aj na tmavých miestach. Neunikne vám ani chlp!


BEZBOLESTNÝ

V porovnaní s tradičnými nástrojmi, ako je odstraňovanie voskom, pinzetou či ručnými holiacimi strojčeky, je náš depilátor účinný a bezbolestný. Tento prístroj chĺpky nevytrháva, ale holí. Odstráni aj tie najjemnejšie chĺpky v citlivých oblastiach vášho tela. Horizontálna rezacia hlava vám umožňuje jemnú a šetrnú depiláciu bez začervenania.


NABÍJACÍ

Holiaci strojček je nabíjateľný pomocou USB kábla a možno ho pripojiť k mobilným zdrojom napájania a adaptérom. Je to ekologické a ekonomické. Umývateľná a odnímateľná hlava noža umožňuje jednoduché čistenie.


PRENOSNÝ

Tento odstraňovač chĺpkov má štýlový dizajn rúže, vďaka ktorému sa pohodlne vojde do ruky a ľahko vkĺzne do vašej cestovnej tašky alebo kabelky. Môže byť použitý jednoducho kdekoľvek a kedykoľvek. Výborný pomocník pri cestovaní.


JEMNÝ PRE VAŠU PLEŤ

Tento depilačné prístroj môžete používať denne, vaša pokožka bude hebká a make-up vám bude lepšie držať na tvári. Je vhodný pre všetky druhy pleti. Najlepšie sa hodí pre odstránenie chĺpkov na tvári, ale môžete ho použiť aj v podpazuší, na rukách či v intímnych partiách. Najvyššie odstraňuje jemné chĺpky.