GloryStyles Depilátor na tvár

GloryStyles Depilátor na tvár

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Malý a bezbolestný depilátor, špeciálne vyvinutý pre odstraňovanie chĺpkov na tvári. Ľahké a šetrné holenie bez podráždenia. Pleť zostáva hladká a jemná. Celý popis
17,90 €
Vrátane DPH
13,90 €
-22%

Skladom u partnera 5+ kusov

26.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100031268860

Popis

RÝCHLY A PRAKTICKÝ

S týmto mini depilátorom môžete rýchlo, jednoducho a bezpečne odstrániť Vaše nežiaduce chĺpky na tvári i ostatných častiach tela; náš dámsky holiaci strojček urobi Vašu pleť jemnú a hebkú; žiadne podráždenie či začervenanie.


BEZBOLESTNÝ

Môžete sa zbaviť nežiaducich chĺpkov jednoducho a bezbolestne bez vosku či bolestivého vytrhávanie chĺpkov s korienkami; tento prístroj chĺpky nevytrháva ale holí. Odstráni aj tie najjemnejšie chĺpky v citlivých oblastiach vášho tela.


JEMNÝ PRE VAŠU PLEŤ

Tento depilačný prístroj môžete používať denne, Vaša pokožka bude hebká a make-up Vám bude lepšie držať na tvári; vhodný pre všetky druhy pleti. Najlepšie sa hodí pre odstránenie chĺpkov na tvári, okolo pier, ale aj v podpazuší či v intímnych partiách.


PRENOSNÝ

Náš mini odstraňovač chĺpkov je kompaktný a ľahký, malý a ľahko nositeľný aj vo Vašej kabelke; poháňaný 1AA BATTERIA (nie je súčasťou balenia); môže byť použitý kdekoľvek a kedykoľvek. Výborný pomocník pri cestovaní.