Alum online Strihač obočia a chĺpkov s LED svetlom

Alum online Strihač obočia a chĺpkov s LED svetlom

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Získajte hladšiu, žiarivejšiu, mladistvejšiu pleť okamžite za pomoci tohoto prístroja! Špeciálne navrhnutý ochranný kryt pomáha predchádzať prípadným poraneniam. Vďaka vstavanému LED svetlu nikdy nevynecháte žiadne miesto na Vašej pokožke. Celý popis
9,99 €
Vrátane DPH
Partner: Alum SK

Skladom u partnera 2 kusy

25.10.2021 - 26.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100030718602

Popis

NÁVOD NA POUŽIE

Ak chcete používať zariadenie Flawless Dermaplane Glo, musíte ho zapnúť pomocou malého oranžového tlačidla na prednej strane. K tomuto zariadeniu nie je pripojený žiadny kábel ani batéria – je totižto vstavaná.

Akonáhle je zariadenie zapnuté, držte ho ako zubnú kefku a jemne ho posúvajte po pleti, mimo oblasti očí a pier. Pohyb by mal byť podobný tomu, ktorý by ste použili v prípade holenia nôh alebo podpazušia, ale ešte o niečo ľahší. Keď pohybujete zariadením, vstavané LED svetlo vám pomôže jasne vidieť ošetrovanú časť pokožky. 

K vypnutiu zariadenia postačí opätovné stlačenie tlačidla napájania. Ak nájdete na tvári zhluky odumretej kože, stačí to opláchnuť vodou. Zariadenie uchovávajte na bezpečnom mieste pri izbovej teplote, až kým ho nebudete musieť znova použiť.

 

CHARAKTERISTIKA

Bezbolestný

Použitie niektorých kozmetických nástrojov môže byť bolestivé a niektoré prípravky pre starostlivosť o pleť môžu iritovať vašu pleť, avšak nástroj Dermaplane Glo ponúka bezchybný zážitok bez bolesti. Bude jemný k vašej pokožke bez ohľadu na to, aký typ a tón pleti máte. Po ukončení procesu dermaplaningu nebudete mať žiadne nevzhľadné červené vyrážky/vady.

Ostrý

Prístroj je vybavený profesionálnou japonskou čepeľou vyrobenou z ocele. Táto čepeľ je dostatočne pevná, aby zvládla aj najsuchšie a najdrsnejšie typy pleti. V každom nástroji je zabudovaný ochranný kryt, ktorý vám pomôže zabrániť tomu, aby čepeľ v žiadnom prípade nerezala vašu pokožku.

 

Zabudované LED svetlo

LED svetlo zabudované v každom zariadení Flawless Dermaplane Glo sa automaticky zapne, takže je nepravdepodobné, že vynecháte nejaké miesto potrebné k ošetreniu. LED svetlá majú tendenciu trvať dlhšie ako iné žiarovky, takže toto vstavané svetlo môže byť schopné poskytnúť osvetlenie pre stovky tisíc hodín pred tým, než vyhorí. Výnimočne možno použiť ako bežný osvetľovací prístroj. 

 

K dispozícii náhradné hlavice

Ak zistíte, že výkon zariadenia už klesá, hlavicu môžete jednoducho vymeniť – máte k dispozícii 6 nahraných hlavíc. 

 

Vhodné pre ženy aj mužov

Aj keď bol tento konkrétny prístroj navrhnutý s ohľadom na ženy, nie je dôvod, aby ho muži nemohli tiež používať. Muži ho môžu použiť na odstránenie suchej alebo odumretej kože. Deťom tento prístroj neodporúčame. 

 

Pomôcka pri aplikácii make-up-u

Ak máte na tvári vrstvu suchej kože, make-up nemusí dobre priľnúť, v takých prípadoch odporúčame použiť tento prístroj, v priebehu niekoľkých minút sa zbavíte odumretej kože a váš make-up bude kĺzať plynulejším spôsobom. 

 

Mladistvý vzhľad

Po tom, čo tento nástroj odstráni vrstvu odumretej a suchej pokožky, vaša pleť bude hladšia a žiarivejšia. Práve hladkosť a žiarivosť pleti sú totižto kvalitami, ktoré sa najčastejšie spájajú s mladistvým vzhľadom. 

 

Rýchle výsledky

Pozitívny výsledok budete môcť zaznamenať už po jednom použití, prístroj nemusíte používať často, aby vaša pleť vyzerala dobre.