Alum online Depilátor chĺpkov na tvári v tvare rúžu

Alum online Depilátor chĺpkov na tvári v tvare rúžu

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Inovatívne navrhnutý depilátor odstráni aj tie najjemnejšie a ťažko dostupné chĺpky na tvári, a to bez použitia syntetických chemických látok ako je napr. pena na holenie alebo vosk. Celý popis
9,99 €
Vrátane DPH
Partner: Alum SK

Skladom u partnera 5+ kusov

21.10.2021 - 22.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100030710930

Popis

Povedzte zbohom otravným chĺpkom na tvári a na ostatných častiach tela! S týmto zázračným depilátorom v tvare rúžu sa zbavíte chĺpkov rýchlo a bezbolestne. Inovatívne navrhnutý depilátor odstráni aj tie najjemnejšie a ťažko dostupné chĺpky na tvári, a to bez použitia syntetických chemických látok. Kvalitné čepele sa postarajú o okamžité odstránenie chĺpkov, ktoré zostanú vo vnútri depilátoru. Vaša pokožka bude po použití epilátora hodvábne jemná a nepodráždená. Je výborný na odstraňovanie jemných tvárových chĺpkov, môžete ho však použiť aj na iných častiach tela. 

Po použití prístroj otvorte a odstránené chĺpky jednoducho vysypte do koša. 

Depilátor má elegantný a diskrétny vzhľad v tvare rúžu. Môžete ho mať bez obáv vystavený na poličke s kozmetikou, alebo ho vziať kamkoľvek so sebou v kabelke, vo vrecku, v aute, kdekoľvek. Bude vám vždy k dispozícii. S pomocou vstavaného LED svetla spoľahlivo odstránite všetky nežiaduce chĺpky. Prečo je depilátor v tvare rúžu najobľúbenejšie depilátor nežného pohlavia? Jednoduché použite, pekný vzhľad, malé rozmery, praktickosť, bezpečnosť. Nehrozí nebezpečenstvo porezania a jaziev, nedráždi pokožku – je vhodný pre každodenné použitie. Kvalitné čepele efektívne odstránia chĺpky a vaša pokožka bude pripravená na nanášanie tekutého podkladu či púdru.

Dermatologicky testované.

 

Vlastnosti:

  • Farba: Zlato-ružové LED svetlo
  • Materiál: telo z plastu, čepele z kvalitnej ocele
  • Veľkosť: 11,5 cm
  • Napájanie: 1 x AA batéria (nie je súčasťou balenia)
  • Balík obsahuje: 1 x Depilátor v tvare rúžu

Návod na stiahnutie TU