Postershop Pokladnička Volkswagen
7,36 € 5,90 €

Plechová pokladnička už svojím motívom nabáda k šetreniu na nové úpravy a vychytávky pre vášho miláčika na štyroch kolesách. Pokladnička má odnímateľné veko, a tak ju môžete bez zničenia kedykoľvek vyprázdniť.

Papillon Pokladnička keramická Football, 11 cm-26%
12,22 € 9 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Keramická pokladnička Football nepotrebuje žiadny popis ani vysvetľovanie. Je to proste futbalová lopta s priemerom 11 cm s otvorom pre vhadzovanie mincí a bankoviek a zámkom s kľúčikom, vďaka ktorému sa vhodené peniaze dajú zase vybrať.

Papillon Pokladnička keramická Srdce, 12 cm, biela-49%
11 € 5,60 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Dizajnové doplnky sú našou srdcovou záležitosťou. Sporiť s láskou alebo pre vašu lásku teraz môžete do romantickej bielej kasičky v tvare srdiečka. Našetrite si nielen na spoločné zážitky, ale aj na nové dizajnové dekorácie pre vašu komodu alebo regál. .

Papillon Pokladnička Karavan, 18 cm-31%
22 € 15 €

Akcia

A hurá na dovolenku! Pokladnička Karavan vás tam síce neodvezie, ale pomôže vám na ňu našetriť.

šírka 18 cm
originálny dizajn
bielo-modrý karavan s čiernymi kolesami
zámok s kľúčikom na vysypanie mincí
otvor na vhadzovanie mincí na streche karavanu

.

DUE ESSE Keramická pokladnička prasa s kladivkom
9,40 €

Keramická pokladnička prasa značky Marex Trade poslúži skvele ako darček. Či už sa v nej budú zbierať mince na nákup vysnívané veci alebo bude fungovať len ako bytový doplnok, urobí radosť malému aj veľkému oslávencovi.

KARE Pokladnička Art Pig
20,17 €
+ doprava zadarmo

Zaujímavo spracovaná pokladnička Art Pig je vyrobená z polyresinu. Krásna ručná práca môže byť použitá aj ako dekorácia.

Papillon Pokladnička Pigg, 15,5 cm, strieborná-51%
17,30 € 8,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pokladnička Pigg je keramický interiérový doplnok, vďaka ktorému môžete doma začať so sporením peňazí.moderná pokladničkašírka 15,5 cmvyrobená z keramiky v striebornej farbestarožitný vzhľadmotív prasiatkazospodu plastová zátka.

Papillon Pokladnička Pigg, 15,5 cm, zlatá-50%
17,13 € 8,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pokladnička Pigg je keramický interiérový doplnok, vďaka ktorému môžete doma začať so sporením peňazí.moderná pokladničkašírka 15,5 cmvyrobená z keramiky v zlatej farbestarožitný vzhľadmotív prasiatkazospodu plastová zátka.

KARE Pokladnička Rockstar Pig
22 €
+ doprava zadarmo

Pokladnička Rockstar Pig je skvelým pomocníkom, ktorý bude zodpovedne strážiť vaše úspory. Prasiatko s roztomilým výrazom je okrídlené.

Papillon Pokladnička Teniska, 17 cm čierna-22%
22 € 17 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pokladnička Teniska patrí do kategórie vtipných darčekov a dekorácií. Keby nebola dlhá len 17 cm, ľahko by ste si ju pomýlili s ozajstnou teniskou, tak realisticky skutočne vyzerá.

Papillon Pokladnička Bag, 15 cm-34%
27,56 € 18 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pokladnička Bag vás svojím dizajnom prinúti šetriť na vysnívanú dovolenku. Pokladnička Bag je vyrobená z kvalitných materiálov a zabezpečená plastovou zátkou proti vypadávaniu mincí.

Papillon Pokladnička Teniska, 17 cm modrá-22%
22 € 17 €

Akcia

Pokladnička Teniska patrí do kategórie vtipných darčekov a dekorácií. Keby nebola dlhá len 17 cm, ľahko by ste si ju pomýlili s ozajstnou teniskou, tak realisticky skutočne vyzerá.

Papillon Pokladnička prasiatko Shopping princess, 15,5 cm-57%
33 € 14 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Prasiatko pre šťastie? Pokladnička Shopping princess od nemeckej značky originálnych doplnkov a dekorácií Papillon.

Pokladnička Shopping princess je roztomilé biele prasiatko so striebornou korunkou a lodičkami na nohách.

KARE Pokladnička Chillax Pig
55,06 €
+ doprava zadarmo

Chcete si zaobstarať alebo venovať ako darček pokladničku na peniaze? Potom je toto pohodlne usadené prasiatko skvelým tipom! Prasiatko je vyrobené z polyresinu v krásnej ružovej farbe so zlatými prvkami.

KARE Pokladnička Pig Sitting - žltá
33,02 €
+ doprava zadarmo

Chcete vidieť prasiatko so zlatými uškami? Pokladnička Pig nemusí byť zlatá, aby vám priniesla šťastie! Ružové prasiatko z polyresinu je malou pokladničkou, ktorá vám pomôže splniť vaše najtajnejšie priania.

KARE Soška Pes Buldoček Anjel 22cm
30,08 €
+ doprava zadarmo

Dekorácia v podobe psa buldočka so zlatými krídlami vyzerajúca ako anjel je roztomilá dekorácia, ktorá dokonale vynikne v každom interiéri. Malý psík v čiernej farbe je vyrobený z kameniny vypaľovanej pri vysokej teplote.

Papillon Pokladnička Chest, 12 cm, biela-35%
21,83 € 14 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pokladnička Chest vás očarí svojim dizajnom, ktorý pripomína truhlu s pokladom. Potešte seba i svojich blízkych a obdarujte ich kasičkou Chest.moderná pokladničkašírka 12 cmvyrobená z polystone v bielej farbestrieborné doplnkymotív truhlice s pokladomzospodu plastová zátka.

Papillon Pokladnička Happy, 11 cm, biela / zlatá-24%
9,23 € 7,01 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pokladnička Happy je vianočná pokladnička vyrobená z keramiky v bielej farbe so zlatým zdobením. Pokladnička Happy je vhodná ako darček. Úsmev na pokladničke urobí šetrenie zábavným.

Papillon Pokladnička porcelánová Skúter, 17,5 cm-22%
22 € 17 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Šetríte na novú motorku? Štýlová pokladnička Skúter od nemeckej značky Papillon vám s tým pomôže.

Porcelánová pokladnička Skúter je strieborná motorka, ktorú uprostred riadidiel zdobí malý lesklý kamienok pripomínajúci diamant.

KARE Pokladnička Dog Fior 12cm - viac variant
7,68 €
+ doprava zadarmo

K dispozícii v štyroch farbách: biela, ružová, modrá, čierna. Výber farby zadajte pri objednávke do poznámky. Dolomit 900–1199 °C, galvanicky ručne maľovaný.

KARE Pokladnička happy Elephant
96,93 €
+ doprava zadarmo

Nádherná a mimoriadne veselá pokladnička na peniaze Happy Elephant vám zakaždým zlepší náladu, stačí sa na ňu pozrieť. Je vyrobená z polyresinu v príjemnej tyrkysovej farbe.

Papillon Pokladnička keramická Srdce, 15 cm-36%
33 € 21,01 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Dve srdcia prepojené v jedno. Originálne keramická pokladnička Srdce od nemeckej značky Papillon.

Keramická pokladnička Srdce sú dve rôzne srdiečka tvoriaci celok. Malé biele srdiečko vytvára na väčšom striebornom príjemný kontrast. Krásny darček pre všetkých zamilovaných.

Papillon Pokladnička porcelánová Funny Bulldog, 19 cm, biela-27%
33 € 23,99 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Vtipné a štýlové odkladanie do prasiatka? S porcelánovú pokladničkou Funny Bulldog od značky Papillon.

Porcelánová pokladnička Funny Bulldog je biely buldoček s výraznými striebornými čižmami. Originálny dizajnový darček, ktorý vám navyše pomôže našetriť.

Papillon Pokladnička porcelánová Slon, 15 cm-22%
22 € 17 €

Akcia

Slon nosí šťastie a slony dva? Tí vám vďaka porcelánová pokladničke Slon od nemeckej značky Papillon našetria dvakrát.

Porcelánová pokladnička Slon je slonie mama s roztomilým sloníčaťom. Vneste s nimi šťastie do vášho interiéru alebo je darujte.

KARE Pokladnička Holiday Monkey
55,06 €
+ doprava zadarmo

Pokladnička Holiday Monkey predstavuje rozpustilou opičku na prázdninách pod stanom. Je vyrobená z polyresinu a môže byť pekným doplnkom detských izieb alebo vtipným darčekom pre dospelých.

Papillon Pokladnička Chest, 5,5 cm, biela / strieborná-26%
6,80 € 5 €

Akcia

Pokladnička Chest je pokladnička v bielej farbe so strieborným zdobením. Pokladnička Chest je vhodná ako darček!vianočná pokladničkašírka 5,5 cmv bielej farbe so strieborným zdobenímvhodná ako darček.

Papillon Pokladnička keramická Suitcase, 14 cm-36%
22 € 14 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Keramická pokladnička Suitcase je veľmi realisticky prevedenou cestovnou batožinou, dokonca s nálepkami miest, ktoré jeho majiteľ navštívil. Šetrite si peniažky nielen na cesty a nebojte sa – pokladničku nemusíte rozbíjať.

Papillon Pokladnička porcelánová Funny Bulldog, 19 cm, čierna-27%
33 € 23,99 €

Akcia

Vtipné a štýlové odkladanie do prasiatka? S porcelánovú pokladničkou Funny Bulldog od značky Papillon.

Porcelánová pokladnička Funny Bulldog je čierny buldoček s výraznými striebornými čižmami. Originálny dizajnový darček, ktorý vám navyše pomôže našetriť.

Papillon Pokladnička Žaba s korunkou, 14 cm-38%
21,01 € 13 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Žaba nesedí len na prameni, ale aj na peniazoch. Strieborná koruna jasne značí, že tu nejde o nejakého žabieho princa, ale rovno o kráľa. Biela keramická kasička v tvare žaby sa jasne stane kráľom vášho interiéru.

KARE Pokladnička Monkey Iwazaru - limetková
66,08 €
+ doprava zadarmo

Pokladnička v podobe neprehliadnuteľné opičky Iwazaru z Troch múdrych opíc nebude neznáma žiadnemu návštevníkovi. Iwazaru je opičkou, ktorá si zakrýva ústa a neohovára. Túto symboliku môžete doplniť o ďalšie dve opičky, Kikazaru a Mizar.

KARE Pokladnička Monkey Kikazaru - červená
66,08 €
+ doprava zadarmo

Pokladnička v podobe neprehliadnuteľné opičky Kikazaru z Troch múdrych opíc nebude neznáma žiadnemu návštevníkovi. Kikazaru je opičkou, ktorá si zakrýva uši a nepočúva zlým rečiam.

KARE Pokladnička Monkey Mizaru - modrá
66,08 €
+ doprava zadarmo

Pokladnička v podobe neprehliadnuteľné opičky Mizar z Troch múdrych opíc nebude neznáma žiadnemu návštevníkovi. Mizar je opičkou, ktorá si zakrýva oči a nevidí zlo. Túto symboliku môžete doplniť o ďalšie dve opičky, Iwazaru a Kikazaru.

KARE Pokladnička Skull Crystal Silver
100,97 €
+ doprava zadarmo

Pokladnička Skull Crystal Silver extravagantným spôsobom doplní každý interiér. Lebka posiata nopkami vo farbe striebra je vyrobená z polyresinu a kameniny. Vzadu má otvor, kam môžete ukladať svoje úspory.

Papillon Pokladnička keramická Srdce, 19 cm, biela-35%
31 € 20 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Máte srdce na dlani? Odteraz ho môžete mať aj na stolíku alebo komode, a to vďaka dizajnovej kasičke v tvare srdiečka. Spolu s vázou Love a romantickými dekoratívnymi vankúšmi bude tvoriť krásny a láskyplný celok vo vašom modernom interiéri. .

Papillon Pokladnička Kopačka, 19 cm-33%
33 € 22 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Naozajstná kopačka? Pokladnička Kopačka vám nevyhrá zápas, ale našetrí peniaze. Nemecká značka Papillon má vždy originálne doplnky a dekorácie.

Alum online Psie pokladnička na drobné
17,49 €

Roztomilá pokladnička v podobe hladného psíka sa bude skvele hodiť do každej domácnosti a obzvlášť deti si s ňou užijú veľa zábavy pri šetrení peniažkov.

KARE Pokladnička Bulldog - zlatočierna
54,33 €
+ doprava zadarmo

Pokladnička Bulldog má zaujímavé farebné prevedenie, ktoré zaujme na prvý pohľad. Polovica buldoga je v zlatom a vysoko lesklom prevedení, druhá polovica je vyrobená z glazovaného dolomitu v čiernej farbe.

Papillon Pokladnička Batoh, 13 cm-53%
26 € 12 €

Akcia

Vyrážate radi na výlety alebo cestujete do zahraničia? Nič nie je tématickejšie než pokladnička Batoh, do ktorej si môžete šetriť drobné na cestu.

Papillon Pokladnička keramická Frosch, 20 cm, biela-27%
44 € 32 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Keramická pokladnička Frosch v tvare roztomilej žabky musí byť v každej domácnosti. Žaba je totiž symbolom bohatstva a šťastia.

výška 20 cm
keramická dekorácia
lesklá biela glazúra
v spodnej časti je gumová zátka pre vysypanie mincí

.

Papillon Pokladnička Love, 19 cm, biela / strieborná-19%
12,46 € 9,99 €

Akcia

Pokladnička Love je pokladnička vyrobená z porcelánu v bielej farbe so strieborným zdobením. Darujte pokladničku Love svojím milovaným!vianočná pokladničkavýška 19 cmvyrobená z porcelánu v bielej farbe so strieborným zdobenímvhodná ako darček.

Papillon Pokladnička Mouse, 17 cm-33%
18,03 € 12 €

Akcia

Pokladnička Mouse je moderný interiérový doplnok v tvare myši vyrobený z porcelánu v bielej farbe s morskými doplnkami v modrej a červenej farbe. Obdarujte svojich blízkych alebo vy sami šetrite na vysnívanú dovolenku.

Papillon Pokladnička porcelánová Holubice, 11,5 cm-27%
22 € 16 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Našetrite na vašu dovolenku s dvoma holubicami – porcelánová pokladnička Holubica je od nemeckej značky Papillon, ktorá má vždy originálne dekorácie.

Porcelánová pokladnička Holubice sú dve prepojené biele holubice. Elegantná dekorácia, alebo milý dizajnový darček.