Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 6533325

Pyka Trojsedačka Ludwig - kráľovská modrá (Fresh 11)

Pyka Trojsedačka Ludwig - kráľovská modrá (Fresh 11)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Zaobstarajte si trojsedačku LUDWIG, ktorou očaríte každú návštevu. Nie každý sa môže pochváliť takýmto nevšedným a štýlovým kúskom nábytku. Vnútro sedacej časti tvorí vysoko elastická HR pena a elastické pásy, ktoré zabezpečujú kvalitné a komfortné sedenie. Sedačka je k dispozícii v prírodnej… Celý popis
Momentálne nedostupné.
1 262 €
Tovar od: nabbi
1 262 €

Popis

Zaobstarajte si trojsedačku LUDWIG, ktorou očaríte každú návštevu. Nie každý sa môže pochváliť takýmto nevšedným a štýlovým kúskom nábytku. Vnútro sedacej časti tvorí vysoko elastická HR pena a elastické pásy, ktoré zabezpečujú kvalitné a komfortné sedenie. Sedačka je k dispozícii v prírodnej koži aj látke. Na požiadanie je tovar dostupný aj v iných prevedeniach dreva, látky či kože. Drevo využívané na výrobu nábytku je pevný a vysoko kvalitný dub. Vychutnávajte si chvíle oddychu, harmónie a pokoja vo svojom vysnívanom domove. Trojsedačka má rozmery (ŠxHxV): 205×78×110 cm.

Nábytok od výrobcku Meble Pyka je vyrábaný na objednávku s možnosťou vybrať si zo širokého sortimentu farebného prevedenia koží, látok a dreva.