Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 26651305

Autronic Trojmiestna sedačka s mobilným taburetom, poťah krémová látka, drevené bukové nohy ASB-017 CRM

Autronic Trojmiestna sedačka s mobilným taburetom, poťah krémová látka, drevené bukové nohy ASB-017 CRM

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Trojmiestna pohovka s taburetkou v ľahkom retro štýle. Charakteristickými prvkami sú minimalistický dizajn, maximálna variabilita a všetko podčiarkujúci komfort.Sedadlo je celé čalúnené vrátane operadla. Možno ho použiť na umiestnenie k stene aj do stredu miestnosti. Môže slúžiť aj ako výrazný Celý popis
549,04 €
Tovar od: eoshop
549,04 €

5.10.2023 - 6.10.2023 na vašej adrese

Popis

Trojmiestna pohovka s taburetkou v ľahkom retro štýle. Charakteristickými prvkami sú minimalistický dizajn, maximálna variabilita a všetko podčiarkujúci komfort.
Sedadlo je celé čalúnené vrátane operadla. Možno ho použiť na umiestnenie k stene aj do stredu miestnosti. Môže slúžiť aj ako výrazný solitér. Uplatnenie nájde v hale a obývacej izbe.
Poťah je vyrobený z látky v módnom tmavom krémovom odtieni, rám je z masívneho dreva a vyplnený kvalitnou PU penou. Štíhle kónické nohy sú vyrobené z masívneho bukového dreva v prírodnom odtieni a nalakované transparentným lakom. Poškodenie podlahových krytín je eliminované plastovými klzákmi. Nosnosť sedadla je do 270 kg, vypočítaná na približne 90 kg na osobu.
Variabilita tejto sedačky spočíva v taburete, pomocou ktorého možno v okamihu zmeniť predĺžený roh na pravý, ľavý alebo opustiť predĺžený stred. Stačí premiestniť stoličku a zmeniť usporiadanie vankúšov na pohovke. A ako bonus, samozrejme, môžete stoličku používať samostatne, buď na odpočinok na podnožke, alebo na dočasné usadenie návštev v miestnosti… Existuje nepreberné množstvo variantov.
Každý ocení pohodlie a priestrannosť tohto sedadla. A ak si položíte ruky na vyvýšené opierky alebo si dokonca ľahnete, budete dlho váhať, kým opustíte sedadlo.