Viscopur Šijový vankúšik bamboo

Viscopur Šijový vankúšik bamboo

Vankúš z pamäťovej peny ocení najmä Vaša stuhnutá krčná chrbtica. Kompaktnosť a tvar podkovy je ideálny pre leňošenie pri televízore alebo na cestách. Určite oceníte snímateľný poťah s prímesou bambusového vlákna, ktorý možno prať. Celý popis
14,50 €
Vrátane DPH
13,60 €
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 872119

Popis

Viscopur Šíjový vankúšik bamboo

  • Zo 100% pamäťovej peny s vnorenými kvapôčkami gélu.
  • Snímateľný poťah Aloe vera s výťažkami aloe.
  • Vankúše sú certifikované podľa ÖKO-TEX Standard 100, ktorý potvrdzuje zdravotnú nezávadnosť použitých materiálov a ekologicky šetrné postupy pri výrobe.
  • Vankúše obdržíte v praktickej priehľadnej taške.
  • Rozmer: 31×31×8 cm
MEMO-GEL povzbudí unavený organizmus:
Gél sa ako materiál začal presadzovať ako doplnok tovaru pre bývanie iba pred niekoľkými rokmi. Jeho chladivé vlastnosti a elasticita ho predurčili k vyvinutiu novej generácie produktov pre zdravý spánok. Skončí tak nekonečné prevaľovanie a mrzuté rana, najmä v letnom období. Napomáha proti prehrievaniu krčnej chrbtice.

Profilovaný vankúš

 Trpíte na bolesti krčnej chrbtice? Vedľa dôsledkov sedavého zamestnania, nedostatku pohybu a iných nešvárov modernej doby môže byť na vine aj nesprávna opora vašej krčnej chrbtice. Skúste malý doplnok – anatomický Šijový vankúš z pamäťovej peny VISCOPUR®.

Pamäťová pena

 Čo je pamäťová pena? Pamäťová, alebo tiež lenivá, kozmická alebo termoreaktívna pena sa vyznačuje tým, že upravuje svoju tuhosť podľa tepla ľudského tela a jeho tlaku. Keď si na ňu ľahnete, pena sa pod vaším telom akoby pomaly preborila. Vankúš je anatomicky profilovaný – pod krčnou chrbticou tvorí akúsi opornú „hrču“, ktorá drží hlavu a krk v správnej pozícii. Ak sa bojíte, že vám táto „hrča“ bude prekážať, skúste vankúš neprofilovaný, taktiež z radu VISCOPUR.

S výťažkom Bambusu

 Vankúš je obalený poťahom s výťažkami Bambusu. Poťah je snímateľný a možno ho ľahko zložiť pomocou zipsu a prať v práčke. Poťah Bamboo obsahuje vlákna bambusu, ktoré sa vyznačujú dobrými antibakteriálnymi a hypoalergénnymi vlastnosťami a vysokou savosťou (až štyrikrát väčšia ako bavlna). Je lesklý, príjemný na dotyk, antibakteriálny a nedržia sa v ňom pachy.
Nechajte sa ďalej inšpirovať z našej ponuky: