KEGEL Organizér na zadnú stranu sedadla Multipocket
10,43 €

Ochranný organizér Multipocket je veľmi praktický s veľkým množstvom užitočných vreciek. Je vyrobený z ťažkého, čierneho ortalionu. Montáž je veľmi jednoduchá, vykonáva sa pomocou dvoch prúžkov a praciek.


Walser Organizér na zadnú stranu sedačky Driver jack
11,70 €
10,90 €

Organizér na zadnú stranu sedačky pre udržanie vášho vozidla uprataného. Je vyrobený z vodoodpudivého polyesteru, zabraňuje poškodeniu auta a škrabancom, jednoduchá montáž a jednoduché čistenie.


Walser Organizér Maxi s odnímateľným držiakom na tablet
17,93 €

15,90 €

Praktický vreckár na sedadlo auta s integrovaným držiakom na tablet. Walser organizér Maxi vám poskytne dostatok priestoru pre všetky nevyhnutnosti, ktoré so sebou chcete voziť, bez toho, aby prekážal komfortu cestovania. Predstavuje tak jednoduchý spôsob, ako udržať váš voz uprataný a pasažierov zabavených.


CarPoint Bedrová opierka na sedadlo
11,70 €
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bedrová opierka na sedadlo do auta. Imitácia kože, opierka účinne bráni bolesti chrbta pri dlhom sedení, možnosť použitia vo všetkých typoch vozidiel, v kancelárii a pod.


Walser Bedrová opierka z pamäťovej peny Soft Jack
21,44 €
20,90 €

Užívajte si pohodlné a zdravé sedenie v aute i na stoličke. Bedrová opierka Walser Soft Jack sa prispôsobí vášmu telu a pomôže vám udržať správnu pozíciu pri sede. Je vyrobená z kvalitnej pamäťovej peny s vysokou hustotou, v rozmeroch 24 × 45 cm.


Walser Držiak tableta na opierku hlavy
16,75 €

14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický držiak na tablet, ktorý jednoducho umiestnite na opierku hlavy v aute. Držiak Walser zaistí vášmu zariadeniu bezpečie pri zachovaní plného prístupu k dotykovej obrazovke, pripojenie napájania aj konektora pre slúchadlá. Zabezpečí vašim pasažierom zábavu a vám pokoj na riadenie.


Walser Návlek na bezpečnostný pás z pamäťovej peny čierny
11,28 €
10,90 €

Návlek na bezpečnostný pás, ktorý vám pri jazde zaistí komfort a v prípade nehody bude chrániť vašu kľúčnu kosť pred zlomením. Návlek od firmy Walser je vyrobený z kvalitnej pamäťovej peny a je určený najmä do vozidiel, ktoré nemajú v bezpečnostnom páse inštalovaný airbag.


Walser Vankúšik cestovný na bezpečnostný pás monk
8,90 €

Cestovný detský vankúšik do auta na bezpečnostný pás. Vankúšik chráni krk dieťaťa pred trením a odrením od bezpečnostného pásu. K tomu je príjemným spoločníkom na dlhé cesty.


Walser Sieť na uskladnenie vecí závesná na zadné sedadlá 30 × 65 cm
11,29 €
10,90 €

Praktická sieť, ktorú jednoducho zavesíte na zadné sedadlá. Závesná sieť Walser predstavuje ideálny spôsob, ako bezpečne prepravovať malé predmety v kufri automobilu, bez toho aby im hrozilo rozbitie alebo zapadnutie do hlbín vozidla. Sieť má rozmery 30 × 65 cm.


Walser Vankúšik cestovný/krčný golier Comfort Jill z pamäťovej peny
16,90 €

Užite si uvoľnenú krčnú chrbticu a pohodlie pre váš chrbát i pri dlhých cestách v aute. Krčný golier Walser Comfort Jill podoprie pri sedení váš krk a podporí správnu pozíciu chrbtice bez namáhania chrbtových svalov. Vankúšik je vyrobený z pamäťovej peny s vysokou hustotou, ktorá sa prispôsobí vášmu telu.


Walser Bedrová opierka Lumbar Jack z pamäťovej peny čierna
37,06 €

32,90 €

Užívajte si pohodlné a zdravé sedenie i pri dlhých cestách v aute. Bedrová opierka Walser Lumbar Jack sa prispôsobí vášmu telu, pomôže vám udržať správnu pozíciu chrbtice pri sede a tým predchádzať bolestiam chrbta. Je vyrobená z kvalitnej pamäťovej peny , v rozmeroch 26 × 36 cm.


Walser Návlek na bezpečnostný pás Monkey sivý (od 5 rokov)
7,77 €

4,90 €

Hravý návlek na bezpečnostný pás s motívom opice pre vaše dieťa. Pri jazde zaisťuje vyšší komfort a v prípade nehody chráni kľúčnu kosť pred zlomením. Návlek Monkey od firmy Walser je určený najmä do vozidiel, ktoré nemajú v bezpečnostnom páse inštalovaný airbag a je vhodný pre deti od 5 rokov.