Ceresit STOP PLÍSNI ALL IN ONE

Ceresit STOP PLÍSNI ALL IN ONE

Akcia
Ceresit STOP PLÍSNI ALL IN ONE 500 ml je ideálny do kúpeľní, sprchovacích kútov, bazénov, pivníc či kuchýň. Odstraňuje nielen plesne, ale hľa baktérie. Dezinfikuje a chráni vaše zdravie. Vďaka rozprašovaču uľahčuje aplikácie v horšie prístupných miestach. Celý popis
4,20 €
Vrátane DPH
3,80 €
Platí do 22.10.2021 alebo do vypredania
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Ihneď k odberu na predajni
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 482156

Popis

Vlastnosti:

  • čistí plesňové škvrny na obkladačkách, cementových a silikónových škárach
  • odstraňuje špinu, plesne, baktérie
  • účinkuje proti riasam a machom atakujícím interiéry
  • pripravený k okamžitému použitiu
  • môže byť použitý i neriedený
  • nehorľavý
  • kompatibilný s väčšinou farieb
  • dezinfekčný prostriedok

Aplikácia:

Aplikujte sprej na povrch zo vzdialenosti 3 – 5 cm, počkajte 5 – 10 minút a plesňové škvrny zotrite látkou alebo kefkou. Ak je potrebné, aplikáciu opakujte. Rezíduá odstráňte vodou. Okamžite po zaschnutí výrobku môžu byť väcšina ošetrenej oblasti tapetovaná alebo vymaľovaná.

Povrchy:

Oblasti pripravené na ošetrenie by mali byť bez prítomnosti oleja, suché, nesmia byť mastné a mali by byť bez uvoľnených častí. Výrobok je vhodný pre celý rad stavebných materiálov. Vzhľadom k svojmu chemickému základu sa výrobok chová ako oxidant. Niektoré textílie a farbené, nelakované drevo môže po ošetrení blednúť. Oblasti natreté farbou môžu byť pri dlhodobom pôsobení tiež poškodené. Citlivé povrchy, izbové kvetiny a nelakované kovy by mali byť pred použitím prikryté.

Podmienky skladovania / trvanlivosť

Skladujte v chlade (5–25 ° C), suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením a neotvorený výrobok má trvanlivosť 24 mesiacov. Výrobok je založený na vodnej báze a preto ho chráňte pred mrazom.

VAROVANIE

Nepoužívajte spolu s ostatnými výrobkami / čistidlami, napr WC čistiace prípravky alebo prípravky na odstraňovanie vodného kameňa! Môže dochádzať k uvoľňovaniu dráždivých plynov (chlór). Nepoužívajte na citlivé kovy.

Nechajte sa ďalej inšpirovať z našej ponuky