Ceramic Blade Dávkovač piva s LED World Cup
50,60 €
+ doprava zadarmo

Poháre na chladenie a nalievanie piva od značky Ceramic Blade svojím tvarom pripomína trofej pre majstrov vo futbale. Pri sledovaní zápasu s priateľmi krásne dolaďuje atmosféru a pritom dodáva studený zlatý mok. LED svetlo mení farbu. Dávkovač piva z ABS plastu, PET a polypropylénu bez prímesí BPA.


Ritzenhoff&Brecker Jupp poháre na pivo 500 ml, 6 ks
30,17 €

25,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Poháre vyrobené v poriadnom masívnom prevedení s uškom pre pohodlný úchop pod značkou Ritzenhoff & Breker. Do pohára sa zmestí až pol litra obľúbeného moku.


Ritzenhoff&Brecker Brema poháre na pivo 500 ml, 6 ks
30,25 €

23,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohárov s objemom 500 ml nájdete v balení hneď šesť. Každá domácnosť by mala doma mať poriadny pohár na pivo a to sa rozhodne dá povedať tomuto baleniu pohárov značky Ritzenhoff & Breker.


Tescoma Polliter myBEER Icon 6 ks
27 €

23,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Originálny polliter Tescoma myBEER Icon vyrobený z prvotriedneho hrubostenného skla. Ideálny pre domáce použitie. Vhodný do umývačky riadu.


Tescoma Polliter myBEER Lupulus 6 ks
27 €

23,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Originálny polliter Tescoma myBEER Salute vyrobený z prvotriedneho hrubostenného skla. Ideálny pre domáce použitie. Vhodný do umývačky riadu.


Ritzenhoff&Brecker Aehre poháre na pivo, 500 ml, 6 ks
23,16 €

19,40 €

Pollitrové poháre v balení po šiestich sú vyrobené pod značkou Ritzenhoff & Breker. V týchto krásne zdobených pohároch s označením hladiny sa bude obľúbený mok pekne podávať.


MAXXO Termo poháre Beer 500ml, 2ks
14,80 €

Poháre sú vyrobené zo silného borosilikátového skla, ktoré je odolnejšie proti tepelnej deformácii než bežné sklo. Už nebudete musieť dopíjať teplé pivo, zvlášť nie z termopohára Maxx s dvojitou stenou.


Crystalex pivové poháre Sandra 540 ml, 6 ks
15,32 €
14,33 €

Akcia

Poháre Sandra sú svojím tvarom a objemom 540 ml určené predovšetkým na pivo. Iste im ale pristane aj niektorý z koktailov ako je Hurricane či Piña Colada. Poháre sú vyrobené v Čechách z kvalitného krištáľového skla.


MAXXO Maxxo Termo poháre Beer, 2ks
11,60 €

Už nebudete musieť dopíjať teplé pivo, zvlášť nie z Termo pohára Maxx s dvojitou stenou. Poháre sú vyrobené zo silného borosilikátového skla, ktoré je odolnejšie proti tepelnej deformácii než bežné sklo.


Tescoma Džbán na pivo myBEER 2,5 l
11,70 €

9,70 €

Džbán na čapované pivo z prvotriedneho borosilikátového skla. Džbán na pivo Tescoma myBEER 2,5 l je vhodný do umývačky. Zdobený ikonami označujúcimi počet pív.


Banquet poháre na pivo Leona 370 ml, 6 ks
8,46 €

7,34 €

Akcia

Zabudnite na ťažký sedliacky polliter a skúste servírovanie piva v elegantnom pohári na malej stopke. Poháre sú z kvalitného skla českej výroby, ktoré rovnako ako české pivo nikdy nesklamú.