Pivní sklo "Tübinger" 0,3 l cejch, 6 ks
15 € 13 € 2,17 €/ks

Novinka

Praktické pivní sklo s uchem „Tübinger“ 0,3 l cejch v sadě 6 ks ze silnostěnného skla pomůže uhasit vaši žízeň. Sklo je s jemným dekorem bublin a praktická sada se hodí na různé oslavy. Navíc je můžete jednoduše umýt v myčce na nádobí. Užijte si pohodové letní dny.

Pivní sklo "Isar" 1 l cejch, 6 ks
19 € 3,17 €/ks

Novinka

Praktické pivní sklo s uchem „Isar“ 1 l cejch v sadě 6 ks ze silnostěnného skla pomůže uhasit vaši žízeň. Sklo je s jemným dekorem bublin a praktická sada se hodí na různé oslavy. Navíc je můžete jednoduše umýt v myčce na nádobí. Užijte si pohodové letní dny.

Pivní sklo "Isar" 0,5 l cejch, 6 ks
15 € 14 € 2,33 €/ks

Novinka

Praktické pivní sklo s uchem „Isar“ 0,5 l cejch v sadě 6 ks ze silnostěnného skla pomůže uhasit vaši žízeň. Sklo je s jemným dekorem bublin a praktická sada se hodí na různé oslavy. Navíc je můžete jednoduše umýt v myčce na nádobí. Užijte si pohodové letní dny.

Pivní sklo "Tübinger" 0,5 l cejch, 6 ks
15 € 2,50 €/ks

Novinka

Praktické pivní sklo s uchem „Tübinger“ 0,5 l cejch v sadě 6 ks ze silnostěnného skla pomůže uhasit vaši žízeň. Sklo je s jemným dekorem bublin a praktická sada se hodí na různé oslavy. Navíc je můžete jednoduše umýt v myčce na nádobí. Užijte si pohodové letní dny.

Sklenice longdrink "Officina" 29,5 cl, 6 ks
10 € 1,67 €/ks

Novinka

Praktická sklenice longdrink „Officina“ 29,5 cl v sadě 6 ks ze silnostěnného skla pomůže uhasit vaši žízeň. Sklo je s jemným dekorem a praktická sada se hodí do každé rodiny. Navíc je můžete jednoduše umýt v myčce na nádobí. Myslete na svůj pitný režim nejen během letních dní.

Sklenice na vodu "Officina" 30 cl, 6 ks
11,10 € 10 € 1,67 €/ks

Novinka

Elegantní sklenice na vodu Officina o objemu 300 ml se stanou praktickým, ale zároveň dekorativním doplňkem do vaší domácnosti. Sklenice s decentními vroubky a lisovaným vzorem se budou vyjímat jak při slavnostním obědě, tak během domácího večírku. Sada obsahuje 6 kusů.

Orion Odlivka sklo 0,06 l 8 ks+tác dřevo/kov
14,80 € 1,23 €/ks

Novinka

Sada 8 skleniček na tácku – 2 druhy skleniček. Orion Odlivka sklo 0,06 l 8 ks+tác dřevo/kov jsou vhodné pro mytí v myčce nádobí. Sada je vyrobena z kombinace skla, bambusového dřeva a kovu.

Poháre

Poháre sú predmetom každodennej potreby. Každý pohár má však svoje špecifické využitie. Aké druhy pohárov existujú a pre aké nápoje sú určené?

Obľúbené druhy pohárov

  • Poháre na nealko a koktaily – poháre na čaj, kávu, koktaily i nealko, sú vyrábané s uchom, stopkou aj bez, v ponuke tiež poháre so zdvojeným sklom, mnoho dizajnov a farebných odtieňov, objem najčastejšie v rozmedzí 150 - 500 ml
  • Poháre na liehoviny – poháre určené na podávanie liehovín, so stopkou aj bez, objem cca od 30 - 250 ml podľa druhu alkoholu
  • Poháre na pivo – klasický „polliter“ z mohutného skla s uchom, alebo tenké poháre so stopkou, objem medzi 300 - 500 ml
  • Poháre na víno – z tenkého aj bežného skla, so stopkou, poháre na červené víno majú bacuľatejší tvar a otvorenejší kalich pre lepšie vnímanie vône, poháre na biele víno majú subtílnejší tvar a uzavretý kalich pre lepšie uchovanie chladnejšie teploty, objem býva 150 - 500 ml
  • Poháre na sekt – poháre z tenkého skla so stopkou, najčastejšie v tvare tulipánu či zvončeka podľa druhu sektu či šampanského
  • Poháre na whisky – bacuľatejšie a nižšie poháre, ktoré môžu byť aj na nízkej stopke k potrebám degustácie
  • Poháre s viečkom – viečko zabraňuje rozliatiu a uchováva nápojom dlhšie potrebnú teplotu
  • Sady pohárov – často možno poháre jednotného dizajnu kúpiť v sadách o 2 a viac kusoch za výhodnejšiu cenu

Poháre z krištáľu

Luxusné sklo s obsahom olova nad 10 %, s väčšou hustotou a indexom lomu, ktorý zaručuje vysoký lesk, jedná sa o krehkejšiu hmotu často zdobenú rytím.

Kúpte si tiež praktické kanvice a karafy k pohodlnému a štýlovému servírovaniu nápojov.

Na horúce nápoje sa hodia hrnčeky a šálky z keramiky, porcelánu či tvrdeného skla, ktoré odoláva vysokým teplotám.

Vyberajte originálne a elegantné poháre od výrobcov, ako sú Lamart, Banquet, Crystalex, Tescoma, B. Bohemian a mnoho ďalších.

^ Zpátky nahoru