RONA Poháre 1100 ml pre archívne červené vína UMANA, 6 ks

RONA Poháre 1100 ml pre archívne červené vína UMANA, 6 ks

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Špeciálne sklo RONA pre gastronomické prevádzky so špičkovými technickými vlastnosťami s dôrazom na vysoké zaťaženie. Sortiment bol vyvinutý v spolupráci s významnými odborníkmi – sommeliérmi a hoteliérmi, pričom sklo bolo z hľadiska odolnosti upravené tak, aby obstálo v náročných podmienkach. Celý popis
73,45 €
Vrátane DPH
61,40 €
10,23 €/ks
-16%

Skladom u partnera 5 kusov

1.2.2022 - 2.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu JTF Partnership

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100016940746

Popis

LINEA UMANA – nová kolekcia originálnych tvarov skla od významného talianskeho someliéra a reštauratéra MAURIZIA DANTE FILLIPI v prevedení „handmade by machine“. Pri tejto unikátnej technológií skla vznikajú jemné, brilantné a kvalitné výrobky, ktoré sú vyrobené na stroji, avšak nerozoznateľné od produktov pochádzajúcich z ručného tvarovania skla.

Prvýkrát je rada nápojového skla navrhnutá niekým, kto ich používa z prvej ruky, a preto očakáva dokonalý výkon. Maurizio Filippi - Najlepší taliansky someliér podľa AIS 2016 – využil všetky svoje skúsenosti ako someliér a reštauratér na vytvorenie mäkkých línií kalichov na víno, ktoré sú dôležité pre potenciálnych zákazníkov,, pretože zohľadňujú praktické aspekty degustácie vína. Kolekciu tvorí iba šesť kalichov na víno a dva poháre na vodu a to stačí na to, aby spĺňali potreby všetkých odborníkov v tomto odvetví a rôznych odrôd vín vyrobených na celom svete.

Tvar tejto línie nie je určený len pre degustátorov, ale aj pre tých, ktorí sú roztržití, ich myseľ je príliš zaneprázdnená a nedokáže vdýchnuť víno tak ako profesionál. Vír vôní, ktoré môžu vychádzať z vína podávaného pri správnej teplote v „lone“ skla nasleduje kruhový, sférický pohyb, vedený jemnosťou jeho priestorov. Táto línia bola vytvorená tak, aby bolo možné aj pre nesústredených ľudí pochopiť čo najviac z vína, ktoré pijú.

Vnímanie zmyslových vnemov sa premietlo do elegantnej filozofie: to, čo nájdete  v tejto kolekcií nápojového skla sa skladá z podrobných informácií o myslení dizajnéra a predovšetkým o správnom používaní tejto línie, plnej prirodzenosti a krásy.

Perfektné vína pre toto sklo sú chudobné na farbu, ale bohaté na jas. Sú to vína, ktoré strávili dlhý čas vo svojich sudoch alebo vo fľašiach, od 3 do desiatok a desiatok rokov. Odmenia vás jemným, hladkým pocitom. Pretože toto sklo môže byť použité na zvýšenie vnímaného významu vína, môže tento kalich pomôcť aj čašníkovi alebo sommelierovi pri servírovaní dvoch stolov, ktoré si objednali vína, ktoré sú rozhodne odlišné z hľadiska hodnoty a ceny. Toto sklo sa dá použiť aj na viacfarebné víno, ak si vyžaduje dlhý čas strávený v sude. Jemne a láskyplne pohladíme toto sklo pred naliatím malého množstva vína. Potom ho umiestnime opatrne na stôl, aby sme pozvali našich hostí, ktorí si vychutnajú jeho zmyselné pohyby.

 

7287 0000

1100 ml

H  275 mm

D  116 mm