SureFire Silent Flight RGB-680 (48813), čierna

SureFire Silent Flight RGB-680 (48813), čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Podložka pod myš, herná. Pre presné ovládanie myši. Nastaviteľné RGB LED osvetlené okraje. 14 režimov osvetlenia, 8 statických a 6 dynamických. Pre optické aj laserové myši. Hladký povrch. Optimalizované pre všetky nastavenia citlivosti. Protišmyková základňa. Celý popis
20,03 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 3 kusy

8.2.2023 na výdajnom mieste
 
8.2.2023 na vašej adrese
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 7846249

Popis

Surefire Silent Flight RGB-680

Herná podložka pod myš SureFire Silent Flight RGB-680 vás oslní. Má RGB LED osvetlené hrany, ktoré doladia vaše hranie k dokonalosti.

  • Pre laserové aj optické myši
  • Hladký povrch
  • Pogumovaná základňa
  • Vodeodolné prevedenie

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Je to len na vás

Viacfarebné osvetlenie je možné ovládať bez inštalácie softvéru – stačí vybrať jeden zo 14 dostupných režimov a pustiť sa do akcie. Podložka pod myš Silent Flight si dokonca zapamätá jas a režim RGB svetla pre vaše ďalšie použitie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pre vašu myš to najlepšie

Táto podložka vám prinesie maximálnu presnosť a kompletné ovládanie v hre, je optimalizovaná pre všetky nastavenia citlivosti optických aj laserových senzorov myší.

Textúrovaný povrch

Hladký povrch s mikro textúrou poskytuje ideálnu rovnováhu medzi presnosťou a rýchlosťou a protišmyková pogumovaná základňa zaručuje stabilitu aj počas tých najintenzívnejších akčných hier.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Podložka pod myš, herná. Pre presné ovládanie myši. Nastaviteľné RGB LED osvetlené okraje. 14 režimov osvetlenia, 8 statických a 6 dynamických. Pre optické aj laserové myši. Hladký povrch. Optimalizované pre všetky nastavenia citlivosti. Protišmyková základňa. Plug and play – nie je potrebný žiadny ovládač. Vodeodolné prevedenie. Funkcia pamäte pri vypnutí. Dĺžka kábla 1,8 m. Napájanie cez USB port (5V/100mA). Hmotnosť 199 gramov. Rozmery 680 × 280 × 3 mm.