PTF-X, látková (5J.N0241.031)

PTF-X, látková (5J.N0241.031)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Podložka pod myš. Vysokokvalitný textilný povrch, ktorý zvyšuje presnosť. Elegantný vzhľad a dlhá životnosť. Maximálna ergonómia a podpora zápästia. Šité okraje. Pohodlný sklz pre optické a laserové myši. Rozmery 355 × 315 × 3,5 mm. Celý popis
35,05 €
Vrátane RP a DPH
31,18 €
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera posledný 1 kus

9.12.2021 - 10.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100060909195

Popis

ZOWIE by BenQ PTF-X

Podložka pod myš ZOWIE by BenQ spája modernú technológiu s precíznym spracovaním. Preto spĺňa požiadavky najlepších a profesionálnych hráčov na svete. Podložka pod myš poskytuje najdokonalejší herný zážitok. Okrem hráčov túto podložku pod myš používajú aj profesionálni grafici alebo dizajnéri, ktorí vyžadujú maximálnu presnosť a precíznosť snímania.

Precízny dizajn

Spodná strana podložky má gumovú základňu, ktorá zabraňuje kĺzaniu po stole. Materiál, z ktorého je vyrobená, je mäkký a poskytuje podporu zápästia. Elegantný dizajn dodáva zariadeniu Zowie prestíž a umožňuje ho použiť ako doplnok do každej miestnosti alebo kancelárie.

Vysoká odolnosť

Výrobcovia mysleli aj na odolnosť podložky. Prešité okraje neslúžia len ako estetický doplnok, ale predovšetkým zabraňujú rozstrapkaniu okrajov a predlžujú životnosť výrobku.

Kľúčové vlastnosti

Vysokokvalitný textilný povrch, ktorý zvyšuje presnosť. Elegantný vzhľad a dlhá životnosť. Maximálna ergonómia a podpora zápästia. Šité okraje. Pohodlný sklz pre optické a laserové myši.