Glorious Glorious XXL Extended, čierna (G-XXL)

Glorious Glorious XXL Extended, čierna (G-XXL)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Veľká herná látková podložka pod myš a klávesnicu. Mäkký textilný povrch, protišmyková gumová základňa, šité okraje, umývateľné, pre všetky typy a druhy myší. Rozmery 46 × 91 cm. Celý popis
Partner: CZC.cz
39,04 €
Vrátane RP a DPH
32,30 €
-17%

Skladom u partnera 3 kusy

28.1.2022 - 31.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100060317750

Popis

Veľká herná podložka pod myš Glorious, XXL Extended, čierna

Podložka pod myš, ale vďaka svojej veľkosti aj pod klávesnicu – to je veľká herná podložka pod myš Glorious XXL Extended, ktorá vás podporí pri každom hraní alebo len pri surfovaní na internete.

Viac informácií

Vďaka svojej veľkosti vám táto podložka poskytne nielen hernú podporu pre myš, ale aj pre klávesnicu. Klávesnica sa na tejto hernej podložke lepšie drží a nešmýka sa, čo oceníte najmä vtedy, keď hráte hry a potrebujete naháňať nepriateľov namiesto klávesnice po stole. Pri písaní na klávesnici však oceníte aj mäkký povrch podložky. Napriek umiestneniu klávesnice na podložke máte stále dostatok priestoru na rôzne pohyby myšou.

Podložka je určená pre všetky typy myší a vďaka protišmykovému povrchu spodnej strany podložky vždy zostane dokonale na svojom mieste. Môžete si byť istí, že sa podložka pod myš v zápale hry nikam nepohne.

Špeciálny látkový povrch podložky je vhodnou kombináciou na ovládanie hier a rýchlosť pri bežných činnostiach a práci s počítačom.

Aby podložka vydržala čo najdlhšie, okraje sú zošité, čo zabraňuje prípadnému roztřepeniu a zvyšuje odolnosť podložky. Ak sa podložka zašpiní, môžete ju vyprať v práčke.

  • Rozmery 46 × 91 cm
  • Hrúbka 3 mm
  • protišmyková gumová základňa
  • určené pre všetky typy myší