Glorious Glorious L, čierna (G-L)

Glorious Glorious L, čierna (G-L)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Látková podložka pod myš. Mäkký textilný povrch, protišmyková gumová základňa, šité okraje, umývateľné, pre všetky typy a druhy myší. Rozmery 28 × 33 cm. Hrúbka 2 mm. Celý popis
Partner: CZC.cz
12,10 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 5 kusov

1.2.2022 - 2.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100060317747

Popis

Podložka pod myš Glorious L, čierna

Glorious L je podložka pod myš, ktorá vás vďaka svojim vlastnostiam dokonale podporí pri každom hraní hier alebo aj pri bežnom surfovaní na internete a bežnej práci na počítači.

Viac informácií

Vďaka špeciálnemu štruktúrovanému povrchu ponúka podložka skvelé možnosti pohybu pre všetky typy myší, t. j. optické aj laserové. Vďaka tejto podložke bude ich používanie vždy efektívne, pohodlné a mimoriadne presné.

Vďaka svojej konzistentnej štruktúre povrchu vám táto podložka ponúka skvelé možnosti pohybu myši pre jednoduché a efektívne používanie.

Podložka je určená pre všetky typy myší a vďaka protišmykovému povrchu spodnej strany podložky zostáva dokonale na svojom mieste. Môžete si tak byť istí, že sa podložka pod myš nikam nepohne.

Aby podložka vydržala čo najdlhšie, okraje sú zašité, čo zabraňuje roztřepeniu a zvyšuje odolnosť podložky. Keď sa podložka zašpiní, oceníte aj to, že ju možno prať v práčke.

  • Rozmery 28 × 33 cm
  • hrúbka 2 mm
  • protišmyková gumová základňa
  • Vhodné pre všetky typy myší
  • možno prať v práčke