CZC.Gaming Barricade L, podložka pod myš (CZCBARRICADEL)

CZC.Gaming Barricade L, podložka pod myš (CZCBARRICADEL)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Herná podložka pre náročné nasadenie. Využíva technológiu 3D tkaniny s vysokou hustotou a textúrou pre maximálnu presnosť snímania pohybu. Medzi praktické vlastnosti patrí protišmyková úprava na spodnej strane, šité okraje a veľmi príjemný materiál. Rozmery podložky sú 400 × 300 × 4 mm. Celý popis
7,78 €
Vrátane RP a DPH
7,69 €
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

1.12.2021 - 2.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100060352501

Popis

Herná podložka CZC Barricade L

Hrajte sa štýlovo s vysokokvalitnou a odolnou podložkou našej spoločnosti. Herná podložka CZC Barricade L vám zaručí dokonalú streľbu. Stane sa ideálnym spoločníkom pri práci a hraní hier. Rozmery 400 × 300 × 4 mm zaručujú dostatok priestoru na pohyb myši.

Doprajte svojej optickej alebo laserovej myši dokonalú starostlivosť a ona sa vám odvďačí úspechom v hernej aréne.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Najlepšie vlastnosti

  • Presne opracovaná hrana
  • Vyrobené z mäkkého materiálu
  • Rozmery 400 × 300 × 4 mm
  • Vhodné pre všetky typy herných myší

Povrch s pokročilou 3D technológiou

Podložka je vyrobená z 3D tkaniny. Táto prémiová tkanina má vysokú hustotu a textúru, ktorá zaručuje presný a kontrolovaný pohyb myši. To ocenia najmä hráči, ktorí vyžadujú absolútnu presnosť. Tento povrch hravo prekonáva vlastnosti bežne používaných podložiek pod myš. 

Protišmyková základňa

Presnosť si vyžaduje stabilitu a podložka pod myš Barricade L vám ju poskytuje. Dokonale priľnavý povrch priľne k vášmu stolu ako uliaty, takže sa môžete bez obáv ponoriť do dlhých hodín hrania alebo práce.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Herná podložka pre náročné nasadenie. Využíva technológiu 3D tkaniny s vysokou hustotou a textúrou pre maximálnu presnosť snímania pohybu. Medzi praktické vlastnosti patrí protišmyková úprava na spodnej strane, šité okraje a veľmi príjemný materiál. Rozmery podložky sú 400 × 300 × 4 mm.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.