C-Tech ANTHEA XL podložka pod myš (GMP-01XL)

C-Tech ANTHEA XL podložka pod myš (GMP-01XL)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Vysokokvalitná podložka pod myš pre hráčov a pracovné nasadenie, extra veľká konštrukcia zaisťuje stabilitu aj pre klávesnicu, technológia 3D tkaniny s vysokou hustotou a textúrou, maximálne presné snímanie pohybu, protišmyková úprava spodnej strany, obšité okraje, rozmery 900 × 270 × 4 mm. Celý popis
Partner: CZC.cz
8,05 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 4 kusy

1.2.2022 - 2.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100060347227

Popis

Herná podložka C-TECH ANTHEA XL

Vysokokvalitná podložka pod myš C-TECH ANTHEA XL je ideálnym spoločníkom na prácu aj hranie hier. Každému hráčovi poskytne maximálnu presnosť, vynikajúci užívateľský komfort a zaistí výhodu nad súpermi.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Povrch s pokročilou technológiou

Ide o podložku s technológiou 3D textúry s vysokou hustotou, ktorá zaručuje maximálnu presnosť snímania pohybu pre optické aj laserové myši. Táto pokročilá technológia svojimi vlastnosťami hravo prekonáva bežne používané podložky pod myš.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Maximálna stabilita

Vysokú stabilitu zaisťuje aj špeciálna protišmyková úprava na spodnej strane, vďaka ktorej sa podložka pod myš nemá šancu pohnúť. Podložka myši sa už nemôže pohybovať v zápale boja práve vtedy, keď presne mierite. Vďaka mimoriadne veľkej konštrukcii poskytuje oporu a zvýšenú stabilitu klávesnice.

Vysoká odolnosť

C-TECH ANTHEA XL vydrží za každých okolností najväčšie zaťaženie a je skvelou voľbou pre náročných hráčov. Prešité okraje zaručujú veľmi dlhú životnosť a nehrozí žiadne riziko rozstrapkania okrajov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Podložka pod myš C-TECH ANTHEA XL je extra veľká herná podložka pre náročné nasadenie. Využíva technológiu 3D tkaniny s vysokou hustotou a textúrou, ktorá zaručuje maximálnu presnosť snímania pohybu. Medzi praktické vlastnosti patrí protišmyková úprava na spodnej strane a švy na okrajoch. Rozmery podložky sú900 × 270 × 4 mm.