C-Tech Anthea LED XL, látková (GMP-08XL)

C-Tech Anthea LED XL, látková (GMP-08XL)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Vysokokvalitná herná látková podložka pod myš zo špeciálnej 3D tkaniny zaručuje maximálnu presnosť a rýchlu prácu s myšou. Pogumovaná spodná strana, z mäkkého materiálu, rozmery 900×270×4mm, pôsobivé podsvietenie (7 farieb, 3 demo režimy), napájanie z portu USB. Celý popis
Partner: CZC.cz
22,37 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

26.1.2022 - 27.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100060351251

Popis

Podložka pod myš C-TECH Anthea LED

Neprehliadnuteľná herná podložka pod myš má pohodlný povrch z 3D tkaniny, ktorý dokonale prenáša každý pohyb myši a pomáha vám dosiahnuť víťazstvo v každej bitke.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Aké sú jeho výhody:

  • Maximálna presnosť a vysoká rýchlosť
  • Pevne sedí na podložke bez ohľadu na pohyby myši
  • Nekĺzavý 3D textilný povrch
  • Rozmery 900×270×4mm
  • Podsvietenie LED v 7 farbách a 3 demo režimoch

Rýchlosť a presnosť

Textúrovaná 3D tkanina na povrchu správne podopiera myš a poskytuje skutočne ľahký a presný sklz. Zaručuje maximálnu presnosť snímania pohybu pre optické aj laserové myši. Protišmyková gumová spodná úprava udrží podložku bezpečne na mieste bez ohľadu na to, ako veľmi s myšou hýbete.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pôsobivé osvetlenie

Podložka má veľmi pekné podsvietenie so 7 farbami a 3 demo režimami. Veľkosť podložky 900×270×4 mm ponúka neobmedzené hracie pole s dokonalým osvetlením. Toto osvetlenie vyberáte a nastavujete pomocou jediného ovládacieho prvku v rohu podložky.

Kľúčové vlastnosti

Herná podložka C-TECH Anthea je vhodná pre laserové aj optické myši. Ponúka dostatočnú plochu 320×270×4 mm a pripája sa cez klasický port USB 2.0. Jej 3D textúrovaný povrch poskytuje myši presné zameriavanie, vynikajúci sklz a rýchle ovládanie. Protišmyková úprava zaručuje, že podložka zostane na mieste bez ohľadu na jej rýchle pohyby. Osvetlenie so 7 farbami a 3 prednastavenými demo režimami sa ľahko nastavuje pomocou jediného ovládacieho prvku. Táto podložka je veľmi pekné a atraktívne príslušenstvo, ktoré vám spríjemní hranie.