C-Tech Anthea ARC, látková (GMP-01ARC)

C-Tech Anthea ARC, látková (GMP-01ARC)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Štýlová herná podložka presne sleduje pohyby myši a ponúka presné mierenie a dokonalý sklz. Vhodné pre laserové aj optické myši, 3D tkanina s vysokou hustotou pre maximálnu presnosť, protišmyková základňa, silná protišmyková podšívka, vysoká odolnosť. Celý popis
Partner: CZC.cz
6,48 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

26.1.2022 - 27.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100060347239

Popis

Podložka pod myš C-TECH Anthea ARC

Herná podložka pod myš je optimalizovaná pre všetky nastavenia citlivosti myši a zaručuje dokonalé pohodlie, presnosť a rýchlosť. Jej textúrovaný povrch dokonale zabezpečuje dokonalé sledovanie a maximálnu rýchlosť pre bezkonkurenčné ovládanie myši.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Jeho silné stránky:

  • Presné mierenie a dokonalý sklz myši
  • Lákavý dizajn
  • Dostatočne veľká plocha 320×270×4mm
  • Šité okraje

Starostlivé spracovanie

Textúrovaná 3D tkanina na povrchu riadne podopiera myš a poskytuje jej skutočne ľahký a presný sklz. Zaručuje maximálnu presnosť snímania pohybu pre optické aj laserové myši. Protišmyková gumová spodná úprava udrží podložku bezpečne na mieste bez ohľadu na to, ako veľmi s myšou hýbete. Šité okraje poskytujú vynikajúcu odolnosť proti roztřepeniu.

Kľúčové vlastnosti

Herná podložka pod myš C-TECH Anthea ARC je vhodná pre laserové aj optické myši. 3D textúrovaný povrch poskytuje myši presné zameranie, vynikajúci sklz a rýchlu prevádzku. Protišmyková úprava zaručuje, že podložka zostane na svojom mieste bez ohľadu na rýchle pohyby.