Saenger Specitec Podberák s pogumovanou sieťou, 2 - dielny

Značka: Saenger Náš kód: 100000682955
Saenger Specitec Podberák s pogumovanou sieťou, 2 - dielny

Partnerský predaj

Saenger Specitec Podberák s pogumovanou sieťou, 2 - dielny

Absolútnu revolúciu vo výrobe podberákov spôsobila nová technológia spracovania, kedy sú sieťky jemne pogumované, čím dochádza k celej rade zlepšenia a výhod. Vďaka ich novému povrchu sa extrémne rýchlo suší a nezostáva na nich sliz ani zápach. Celý popis

25.42

25,42 € vrátane DPHBežná cena: 32,58 €, Ušetríte 7,16 € (21 %)
Už sa nepredáva

Tento tovar vám ponúkame v rámci partnerského predaja. Podmienky doručenia sa môžu líšiť od našich štandardných podmienok Viac informácií

Je dobré vedieť o partnerskom predaji

Nákupný proces je úplne rovnaký, ako ste zvyknutý. Staráme sa o celú vašu objednávku i následnú komunikáciu či prípadnú reklamáciu. Rozdiel spočíva len v spôsobe doručenia. Tovar k vám putuje z nášho partnerského skladu v samostatnej zásielke za špeciálnu sadzbu dopravného, bez možnosti osobného odberu.

Tovar ponúkame v rámci partnerského predaja poznáte podľa štítku Partnerský predaj

Popis

Popis produktu

Absolútnu revolúciu vo výrobe podberákov spôsobila nová technológia spracovania, kedy sú sieťky jemne pogumované, čím dochádza k celej rade zlepšenia a výhod.

Vďaka ich novému povrchu sa extrémne rýchlo suší a nezostáva na nich sliz ani zápach. Nepríjemné zachytenie háčika patrí minulosti! Siete týchto podberákov sú olemované a pevne šité čo výrazne predlžuje trvanlivosť siete a poťažmo celého podberáku. Podberák je vybavený teleskopickou profilovanou tyčou a samozrejmosťou je kovový skladací mechanizmus podberáku. Profilovanie tyče má nespornú výhodu oproti obyčajným tyčiam a to tú, že sa neohne a neláme, tyče sú opatrené uťahovacími mechanizmami, ktoré zabezpečujú pevnosť tyče pri vysunutí na maximálnu dĺžku. Nechýba ani pogumovaná rukoväť podberáku.

 


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Rozmery 60x60 cm
Transp. dĺžka