Acer Nitro N50-620 (DG.E2FEC.003), čierna

Acer Nitro N50-620 (DG.E2FEC.003), čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Gamingový počítač herné radu Nitro pre skvelú zábavu vo vysokom rozlíšení. 8jadrové procesor Intel Core i7–11700F (2.5GHz, TB 4.9GHz, HyperThreading), 16GB operačnej pamäte DDR4 SDRAM, grafika NVIDIA GeForce RTX 3060 Tí 8GB GDDR6, disk 1TB SSD M.2 PCIe, bez mechaniky, GLAN, WiFi ax, Bluetooth 5.0 . Celý popis
1 548,99 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100061413846

Popis

Herný počítač Acer Nitro 50 (N50–620)

Hrajte na plný plyn s inovovaným herným počítačom Acer Nitro 50 (N50–620). Nalaďte sa na hranie s inšpiratívne konštrukciou, ktorá vo vás prebudí hráča. Špičkový výkon sa hodí aj pre prácu, editovanie, streamovanie, tvorbu i dizajn.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vyladený pre vašu zábavu

  • Výkon procesora Intel Core 11. generácie.
  • Hry zvláda s bravúrou vďaka grafike NVIDIA GeForce RTX radu 30.
  • Herný zvuk DTS: X Ultra.
  • Červené LED osvetlenie vytvára tú správnu hernú atmosféru.
  • Porty USB 3.1 / 3.2 Gen2 (Type-A a Type-C) na prednom paneli.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vyladená zostava pre hry

Dizajn skrine aj jej komponenty sú špeciálne vybrané, aby zvládali maximálny herný nasadenia. Kombinácia výkonného procesora Intel Core 11. generácie, operačnej pamäte DDR4 SDRAM, grafického akcelerátora NVIDIA GeForce RTX radu 30, to všetko je zárukou dokonalého herného zážitku.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Revolučná grafika NVIDIA GeForce RTX radu 30

Grafické karty GeForce RTX radu 30 prinášajú špičkový výkon pre hráčov aj tvorcov. Poháňa je architektúra Ampere – 2. generácia NVIDIA RTX, ktorá prináša so nová jadra RT, jadra Tensor a multiprocesory pre streamovanie. Poskytuje najrealistickejšie hru svetiel a tieňov s ray-tracing sa znateľne vyšším výkonom ako rad RTX 20 a špičkové funkcie umelej inteligencie. Ray-tracing v reálnom čase je riešenie pre živé osvetlenia, odrazy a tiene ponúkajúce až filmovú úroveň obrazu v nových hrách. GeForce RTX radu 30 poskytujú nielen veľmi nízke latencie a extrémne rýchlu odozvu, ale tiež posúvajú možnosti vašej kreativity na novú úroveň vďaka akcelerácii pomocou umelej inteligencie v najlepších kreatívnych aplikáciách.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dokonalý herný zvuk

Využite naplno profesionálnej zvukovej riešenie DTS: X Ultra. Premení vaše slúchadlá alebo reproduktory na špičkový systém podporujúci 360 ° priestorový zvuk. Aj keď nepriateľa nevidíte, budete počuť odkiaľ prichádza.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Účinné chladenie a nízka hlučnosť

Herný počítač Nitro 50 sa môže pochváliť veľmi kvalitným chladením, ktoré udržuje nízke prevádzkové teploty aj pri maximálnom hernom zaťažení. Komplexný chladiaci systém bol navrhnutý s ohľadom na výslednú nízku hlučnosť a vďaka tomu sa budete môcť plne sústrediť na svoje herné výkony a nebudete zbytočne rušení hlukom jednotlivých komponentov.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Herný počítač Acer Nitro 50 (N50–620) využíva 8jadrové procesor Intel Core i7–11700F, ktorý disponuje technológiou HyperThreading pre plynulejší multitasking so schopnosťou spracovať až 2 procesy súčasne na jedno jadro a pracuje na frekvencii 2.5 GHz, alebo až 4.9 GHz v režime turbo . Zostava je dodávaná s 16 GB DDR4 SDRAM pamäti. O obrazový výstup sa stará grafická karta NVIDIA GeForce RTX 3060 Tí s 8 GB grafickej pamäte GDDR6 a výstupy HDMI a 3× DisplayPort. Pre systém, dáta a aplikácie je určený pevný disk 1 TB SSD M.2 PCIe. Pre pripojenie externých periférií či iných zariadení sa ponúka dostatok USB portov (vrátane Type-A a Type-C 3.1 / 3.2 Gen 2). Samozrejme máte k dispozícii potrebné sieťové pripojenie Gigabit Ethernet a WiFi ax, Bluetooth 5.0 a zvukové konektory. Súčasťou balenia sú USB klávesnica a myš. Predinštalovaný je operačný systém Windows 10 Home.