Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Po tréningu. Zaobstarajte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Po tréningu doručíme dnes, alebo inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach.
  • Potrebujete si vybrané produkty z kategórie Po tréningu najprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Prezrite si najlacnejší tovar zo sekcie Po tréningu alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Pokiaľ chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Upresniť parametre
SUM MANUFACTURE BIO Konopný proteín BE VEGAN HERO, 500 g Monk Nutrition Bio instantný jontový nápoj Monk iOntak 30g
SUM MANUFACTURE BIO Konopný proteín BE VEGAN HERO, 500 g

Výživný bio konopný proteín v príchuti čokoláda/kakao. Konopný proteín z lokálnej ekologickej produkcie jemne osladený nektárom z kokosových kvetov doplnený výberovým bio kakaovým práškom. Iba kvalitné bio suroviny a len prírodné arómy. Nič viac!

môžete mať 28.09 - 29.09

Monk Nutrition Bio instantný jontový nápoj Monk iOntak 30g Monk Nutrition Bio instantný jontový nápoj Monk iOntak 30g
Monk Nutrition Bio instantný jontový nápoj Monk iOntak 30g

Aktívni ľudia potrebujú aktívny prísun vitamínov, minerálov a energie. Vytvorte si osviežujúci nápoj presne podľa svojej chuti alebo využite možnosť presného jednorázového Iontaku v pomere 1 Iontak/500 ml. Iontak

môžete mať 27.09 - 28.09

WPC Koliba strawberry 1kg Kaps Prémiové magnéziové športové vločky do kúpeľa 1 kg
WPC Koliba strawberry 1kg

Koliba WPC 80 predstavuje sušený srvátkový proteínový koncentrát, potrebný pre zvýšenie telesného výkonu. Proteín je vhodný k naberaniu čistej svalovej hmoty bez zbytočného tuku.

môžete mať 27.09 - 28.09

SUM MANUFACTURE BIO Konopný proteín 500 g Kaps Prémiové magnéziové športové vločky do kúpeľa 1 kg
SUM MANUFACTURE BIO Konopný proteín 500 g

Špičková kvalita z lokálnej európskej ekologickej produkcie, výborná stráviteľnosť, šetrne spracovaný pri nízkej teplote (raw). Prirodzene bezlepkový vegan proteín, bez GMO.

môžete mať 28.09 - 29.09

WPC Koliba vanilla 1kg + Šejker BODY NUTRITION Mega Tribulus 1500 90tabl. od BODY NUTRITION
WPC Koliba vanilla 1kg + Šejker

Koliba WPC 80 predstavuje sušený srvátkový proteínový koncentrát, potrebný pre zvýšenie telesného výkonu. Proteín je vhodný k naberaniu čistej svalovej hmoty bez zbytočného tuku.

môžete mať 27.09 - 28.09

Alavis MAXIMA Whey Protein Concentrate 80% 1500g BODY NUTRITION Mega Tribulus 1500 90tabl. od BODY NUTRITION
Alavis MAXIMA Whey Protein Concentrate 80% 1500g

ALAVIS MAXIMA Whey Protein Concentrate 80% 1500g je doplnok stravy pre rast a udržanie svalovej hmoty pre športovcov. Srvátkový proteínový koncentrát 80% (z mlieka – obsahuje mliečne bielkoviny a laktózu, 78,7% bielkovín v produkte, 80% bielkovín v sušine, obsah vápnika 293 mg – 24% RHP), stabilizátor (mono a diglyceridy mastných kyselín). Nespôsobí vám žiadne tráviace problémy – práve naopak – je ľahko stráviteľný, chutí výborne a vonia po kvalitnom mlieku z farmy.

môžete mať DNES

Partner: MALL
BODY NUTRITION Mega Tribulus 1500 90tabl. od BODY NUTRITION BODY NUTRITION Mega Tribulus 1500 90tabl. od BODY NUTRITION
BODY NUTRITION Mega Tribulus 1500 90tabl. od BODY NUTRITION

Extra silný extrakt z byliny Kotvičník zemný, ktorý obsahuje až 90% steroídnych saponínov.Ideálny stimulant pre zvýšenie tvorby luteinizačného hormónu, ktorý stimuluje tvorbu testosterónu.Podporuje zvýšenie telesného výkonu, sily, vytrvalosti, regenerácie svalstva pomáha tiež pri sexuálnej aktivite.

môžete mať 26.09 - 27.09

CHAMPIONT Iónový balíček č. 1 Izotonické a hypotonické sirupy a nápoje vhodné už pre deti od 6 rokov CHAMPIONT Iónový balíček č. 1 Izotonické a hypotonické sirupy a nápoje vhodné už pre deti od 6 rokov
CHAMPIONT Iónový balíček č. 1 Izotonické a hypotonické sirupy a nápoje vhodné už pre deti od 6 rokov

Balíček športových nápojov dopĺňajúcich potrebné vitamíny, minerály a energiu počas aktívneho športovania s pridanými šťavami. Balíček č. 1 – 1× sirup Izo pomaranč, 1× sirup Hypo grep, 2× nápoj izo malina a mango, 2× nápoj hypo citrón a ríbezľa.

môžete mať 28.09 - 29.09

CHAMPIONT Iónový balíček č. 2 Izotonické a hypotonické sirupy, nápoje vhodné už pre deti od 6 rokov CHAMPIONT Iónový balíček č. 1 Izotonické a hypotonické sirupy a nápoje vhodné už pre deti od 6 rokov
CHAMPIONT Iónový balíček č. 2 Izotonické a hypotonické sirupy, nápoje vhodné už pre deti od 6 rokov

Balíček športových nápojov CHAMPIONT dopĺňajúcich potrebné vitamíny, minerály a energiu počas aktívneho športovania s pridanými šťavami. Balíček č. 2 obsahuje: 1× sirup hypotonický citrón, 1× sirup izotonická malina, 2× hypotonický nápoj ríbezľa a grep, 2× izotonický nápoj pomaranč a mango

môžete mať 28.09 - 29.09

CHAMPIONT Iónový balíček č. 3 Izotonické a hypotonické sirupy, nápoje vhodné už pre deti od 6 rokov CHAMPIONT Iónový balíček č. 1 Izotonické a hypotonické sirupy a nápoje vhodné už pre deti od 6 rokov
CHAMPIONT Iónový balíček č. 3 Izotonické a hypotonické sirupy, nápoje vhodné už pre deti od 6 rokov

Balíček športových nápojov dopĺňajúcich potrebné vitamíny, minerály a energiu počas aktívneho športovania s pridanými šťavami. Balíček č. 3 obsahuje 1× sirup Hypotonická čierna ríbezľa, 1× sirup izotonické mango, 2× hypotonický nápoj citrón a grep, 2× izotonický nápoj malina a pomaranč.

môžete mať 28.09 - 29.09