Vredestein 205/55R17 95V Quatrac Pro XL

Vredestein 205/55R17 95V Quatrac Pro XL

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Uvedená cena je za 1 kus. Osobná celoročná pneumatika značky Vredestein v rozmere 205/55 R17 Celý popis
114,83 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: A STEEL

Skladom u partnera 5+ kusov

13.12.2021 - 14.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu A STEEL

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100066587129

Popis

Uvedená cena je za 1 kus. Novinka Quatrac Pro profituje z 26 rokov skúseností značky Vredestein s celoročnými pneumatikami a disponuje výkonom a vlastnosťami, potrebnými pre UHP vozidlá. Pneumatika pre všetky štyri ročné obdobia garantuje vynikajúcu ovládateľnosť a krátku brzdnú dráhu na suchom i mokrom povrchu, pričom pre majiteľa vozidla odpadá nutnosť sezónnych výmen pneumatík. Quatrac Pro je zárukou bezpečnosti aj pri náhlych zmenách a výkyvoch počasia. Nový model poskytuje o viac ako 10 % lepšiu priľnavosť na mokrom povrchu* a o 5 % lepšiu ovládateľnosť na snehu*. Podobne ako pri iných pneumatikách značky Vredestein, aj Quatrac Pro nesie podpis štúdia Italdesign Giugiaro. Dizajn novinky je zárukou prémiového vzhľadu, ktorý je rovnako pôsobivý ako jej výkon.

Konštrukcia a materiálové zloženie orientované na výkon
Nový Quatrac Pro prináša vyspelé technológie vrátane širších pozdĺžnych drážok, kombinovaných s rozbiehavými drážkami v ramene pneumatiky. Toto spojenie optimalizuje odvod vody a zvyšuje bezpečnosť pri jazde na mokre aj vo vysokých rýchlostiach. Široké rebrá v strednej časti dezénu zabezpečujú citlivú odozvu na pokyny riadenia a výbornú ovládateľnosť, ktorá je jedným z dôležitých parametrov v UHP segmente.
Najmodernejšia zmes pneumatiky má vysoký obsah siliky a živíc, čím dokáže zabezpečiť excelentnú trakciu na mokrých a zasnežených vozovkách. Výsledkom výnimočne rovnomerného rozdelenia tlaku v pneumatike je veľmi účinný záber lamiel strednej časti dezénu na snehu. Odlišné letné a zimné sekcie po bočných stranách dezénu garantujú vysokú výkonnosť vo všetkých ročných obdobiach. Pneumatika má vyobrazený normovaný symbol snehovej vločky, čo znamená, že vyhovuje legislatíve Európskej únie pre zimné pneumatiky (ECE R117).

Unikátny rozsah rozmerov
Quatrac Pro sa začal predávať od 1. apríla 2019 a je dostupný v 50 rozmeroch, pričom 29 z nich má rýchlostný index Y (pre rýchlosti nad 300 km/h). Štrnásť rozmerov je v segmente celoročných pneumatík absolútne unikátnych. Patria medzi ne napríklad pneumatiky rozmeru 315/35 R20, určené na zadnú nápravu BMW X5.