Nokian Weatherproof SUV 235/60 R18 107V XL M+S 3PMSF

Nokian Weatherproof SUV 235/60 R18 107V XL M+S 3PMSF

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Priekopnícka koncepcia All-Weather zakomponovaná do modelu Nokian Weatherproof SUV obsiahne 4 ročné obdobia formou odolnosti voči akýmkoľvek poveternostným podmienkam. Celý popis
257,40 €
134,34 €
-47%

Skladom u partnera 5+ kusov

20.4.2021 - 21.4.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100008965000

Popis

Priekopnícka koncepcia All-Weather zakomponovaná do modelu Nokian Weatherproof SUV obsiahne 4 ročné obdobia formou odolnosti voči akýmkoľvek poveternostným podmienkam. Kombinácia bezpečnosti na zimnom povrchu a presnosti a stability na rozhorúčenom letnom asfalte sa prezentuje harmonickým výkonom pneumatiky Nokian Weatherproof SUV.

Model zameraný na ťažšie vozy je koncipovaný na vyššie zaťaženie a stabilitu prispôsobenú ich požiadavkám. Ramenná oblasť ukrýva špeciálnu zónu tuhosti pre spevnenie celkovej štruktúry a zvýšenie precíznosti na suchých povrchoch.

Stromčekový smerový dezén s geometrickými blokmi vytvára záberové hrany pre dobrú trakciu i brzdenie, kým lamelový systém podporuje adhézne vlastnosti za každého počasia. Obavy o šmýkanie či prešmykovanie sa tak stávajú neopodstatnenými a stabilita v krivkách je výsledkom skvelej odozvy na riadiace pokyny. 

Vysoko flexibilná kaučuková zmes vynikajúco funguje v širokom rozpätí teplôt a prispôsobí sa drsnej zime i letným horúčavám. Zmes určená pre Nokian Weatherproof SUV je tuhšia v porovnaní s pneumatikami Nokian Weatherproof pre osobné vozy, aby aj vyššie náklady dosiahli mimoriadnu presnosť v riadení.

Výhody pneumatiky Nokian Weatherproof SUV

  • celoročné pneumatiky pre SUV a offroad vozy
  • vynikajúce referencie od renomovaných médií
  • stromčekový dezén pre rýchlu disperziu vody do strán
  • geometrické bloky dezénu s početnými záberovými hranami pre dobrú trakciu na mokrých i zasnežených povrchoch
  • Technológia bočných stien Aramid pre vyššiu tuhosť a pevnosť
  • Indikátory umiestnenia a tlaku na bočnej stene
  • vysoko flexibilná dezénová zmes reagujúca na široký teplotný rozsah – v zimných i letných podmienkach je tuhšia pre vozy SUV
  • zmes bez aromatických olejov a karcinogénnych chemikálií