Michelin Primacy HP 245/40 R17 91W MO FP

Michelin Primacy HP 245/40 R17 91W MO FP

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Výsledkom novogeneračných kombinácií vývojárov Michelinu vznikli pneumatiky plné superlatívov. Dôsledkom aplikovaných hi-tech inovácií model Michelin Primacy HP disponuje presvedčivými vlastnosťami a nadštandardným výkonom. Celý popis
204 €
Vrátane DPH
137,04 €
-32%
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 4 kusy

22.9.2021 - 23.9.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100008992000

Popis

Výsledkom novogeneračných kombinácií vývojárov Michelinu vznikli pneumatiky plné superlatívov. Dôsledkom aplikovaných hi-tech inovácií model Michelin Primacy HP disponuje presvedčivými vlastnosťami a nadštandardným výkonom.

Spojenie pevnej vystuženej kostry bez deformácií, plastiky dezénu pre skvelé správanie a unikátneho zloženia pre dlhodobejší výkon umožňuje posunúť schopnosti vášho vozu o stupienok vyššie.

Mohutný diagonálne smerovaný profil s početnými behúňovými blokmi a mostíkmi rôznych tvarov kreslí dezén zameraný na homogénne rozloženie tlaku a stabilný kontakt s vozovkou. Tie sú predpokladom vynikajúceho priľnutia, trakcie i brzdných schopností na rôznych povrchoch.

Technológie zamerané na skrátenie brzdnej dráhy či energetickú účinnosť sú zárukou zvýšenia bezpečnosti vašej jazdy, ktorú podporuje aj progresívne riadenie, na ktoré pneumatiky Michelin Primacy HP zodpovedne reagujú. Eko správanie im rovnako nie je cudzie, preto s týmto modelom absolvujete viac zážitkov ako s akýmkoľvek iným.

Výhody pneumatiky Michelin Primacy HP

  • vysoko výkonná letná pneumatika pre športové vozidlá strednej a vyššej kategórie ako Audi TT, Ford Mondeo, Kia ceed, Peugeot 607, Lexus, Mercedes, a ďalšie
  • dobrý pomer cena – výkon
  • dvojité oceľové pásy v kostre vystužené BAZ technológiou pre pevnosť vo vysokých rýchlostiach
  • extrémne nízke opotrebenie behúňa na krátke i dlhé vzdialenosti
  • Elasto Sport Compound v behúňovej zmesi pre skrátenie brzdnej dráhy na mokrom povrchu o 5 %
  • Technológia GREEN X® pre vysokú energetickú účinnosť a znížené emisie CO2
  • Technológie Zero Pressure ™ a Comfort Control pre pokojnú jazdu, znížený šum i vibrácie