Debica Frigo SUV 2 225/65 R17 106H XL M+S 3PMSF

Debica Frigo SUV 2 225/65 R17 106H XL M+S 3PMSF

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Model s vysokým potenciálom rastu valiaci najnovšiu trasu z dielne Debica je určený pre vodičov SUV a všetky zimné podmienky. Zimná pneumatika Debica Frigo SUV 2 predstavuje najnovšiu posilu v ekonomickom segmente. Celý popis
170,40 €
Vrátane DPH
96,30 €
-43%

Skladom u partnera 4 kusy

20.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100008948600

Popis

Model s vysokým potenciálom rastu valiaci najnovšiu trasu z dielne Debica je určený pre vodičov SUV a všetky zimné podmienky. Zimná pneumatika Debica Frigo SUV 2 predstavuje najnovšiu posilu v ekonomickom segmente.

Spevnená konštrukcia odoláva vyššej záťaži vozidla ako aj mechanickému poškodeniu, pričom nezabúda ani na nízky valivý odpor a šetrnú prevádzku. Zatiaľ čo široká stopa poskytuje priestor na lepší kontakt s vozovkou, viacúčelový smerový V dezén osvedčený v zimných podmienkach efektívne čistí priestory v pneumatike aj pod ňou, vďaka čomu eliminuje potenciál vzniku aquaplaningu či nestability a súčasne podporuje skvelý záber a akceleráciu na nepriaznivých povrchoch.

Zimná pneu Debica Frigo SUV 2 vykazuje silnú priľnavosť, ktorá je výsledkom viacerých hrán a lamiel, pomocou ktorých vás podrží aj v neočakávaných situáciách. Mäkká kaučuková zmes pneumatiky Debica Frigo SUV 2 odoláva účinkom nízkych teplôt a dokáže flexibilne reagovať na ich zmeny.

Výhody pneumatiky Debica Frigo SUV 2

  • najnovšia zimná pneumatika ekonomickej triedy pre SUV
  • energeticky úsporný model znižujúci spotrebu
  • spevnená konštrukcia stavaná na vyššie zaťaženie i mechanické poškodenie
  • smerový V dezén osvedčený v zimných podmienkach
  • mäkká gumová zmes flexibilná voči zmene teplôt
  • k dispozícii vo veľkostiach 17 – 18 palcov