Outwell Colmar Gas Grill
133,34 € 89 €
+ doprava zadarmo

Plynový gril na prípravu vašich obľúbených jedál, ktorý má rozkladatelné postranné stolíky. Po ich zložení sú prístupné praktické úchytky. Stabilitu zaisťujú kovové nohy s možnosťou zloženia. Tento model je vybavený piezo zapaľovaním aj nastavením teploty. Súčasťou Outwell Colmar Gas Grilu je aj odkvapávacia nádoba k zberu mastnoty a spalín.

Outwell Asado Gas Grill

Outwell Asado Gas Grill

Hodnotenie: 3
55,59 € 34,90 €

Plynový gril na prípravu vašich obľúbených jedál, ktorý možno pri svojej veľkosti umiestniť aj na jedálenský stôl. Dostatočne široké bočné úchyty pre presun zaisťujú ochranu proti nechcenému spáleniu od povrchu. Poskytuje výkon až 2500 W, pri ktorom na ňom pripravíte aj rodinnú večeru. Outwell Asado Gas Grill má v ľavej časti ventil k LPG.

Outwell Corte Gas Grill

Outwell Corte Gas Grill

Hodnotenie: 5
178,04 € 106,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Plynový gril s reguláciou teploty k príprave zeleninových aj mäsových jedlám, ktorý má 2 rozkladateľné plochy na bokoch. Po ich zložení sú prístupné praktické úchytky. Stabilitu zaisťujú kovové nohy s možnosťou zloženia. Piezo zapaľovanie i tlačidlo pre riadenie teploty je u tohto typu samozrejmosťou. Súčasťou Outwell Corte Gas Grilu je aj odkvapávacia miska k zberu mastnoty a spalín.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: