Pampers Premium Pants 3 (6-11 kg) Mega Box 112 ks

Pampers Premium Pants 3 (6-11 kg) Mega Box 112 ks

Akcia
Plienkové nohavičky Premium Pants 3 Midi – 112 ks Vďaka širokému hebkému pásu, ktorý sa prispôsobí každému pohybu dieťaťa, pohodlne padnú a pomáhajú predchádzať pretečeniu. Udržujú detskú pokožku v suchu po dobu až 12 hodín, podobne ako naše bežné plienky. Celý popis
Tovar od predajcu MALL
38,71 €
Vrátane DPH
23,29 €
0,21 €/ks
-39%
Platí do 30.1.2022 alebo do vypredania

Na sklade 5+ kusov

Ihneď k odberu na predajni
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1284692

Popis

Popis výrobku

Každý deň prináša nové skúsenosti, ktoré pomáhajú vášmu dieťaťu vo vývoji. Keď deti začnú chodiť, potrebujú sa vo svojich plienkach cítiť v suchu a v pohodlí, pretože čím menej dieťa plienku vníma, tým viac cíti voľnosť sústrediť sa na objavovanie sveta.

Preto sme vytvorili nové plienkové nohavičky Pampers Premium Care, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre deti, ktoré sa už batolia a chodia:

 • Vďaka širokému hebkému pásu, ktorý sa prispôsobí každému pohybu dieťaťa, pohodlne padnú a pomáhajú predchádzať pretečeniu.
 • Udržujú detskú pokožku v suchu po dobu až 12 hodín, podobne ako naše bežné plienky.
 • Ľahko sa vymieňajú, ako nohavičky.

Odporúčame vám ich používať akonáhle sa vaše dieťa postaví, predovšetkým cez deň, kedy je maličké aktívne.

Zistite viac

Kedy vymeniť plienku?

Počas niekoľkých prvých mesiacov môžete plienky meniť až 10 krát za 24 hodín. Plienky by sa mali meniť vždy, keď sú mokré alebo špinavé. Vaše dieťatko vám zvyčajne (ale nie vždy) dá vedieť. U superabsorpčných plienok ako Pampers spoznáte, že sú mokré, keď v nich nahmatáte hrudky absorpčného materiálu.

Ďalej uvádzame bežné situácie, kedy vymeniť plienku:

 • Bezprostredne pred alebo po každom kŕmení
 • Po každej stolici
 • Pred spaním
 • Keď sa vaše dieťatko prebudí
 • Skôr ako idete s dieťaťom von.

Umenie prebaľovania

Plienky Pampers sú navrhnuté tak, aby sa prispôsobili tvaru telíčka dieťaťa a dokonale mu padli pre pocit jemnosti. Pri výmene plienky sa nemusí zahýbať pas ani upravovať manžetky okolo nožičiek

 • Upevňovacie pásky prilepte rovnobežne s pasom a na stred upevňovacej zóny s obrázkami.
 • Obrázky používajte ako vodítko pre zabezpečenie rovnomerného prilepenia upevňovacích pásikov.
 • Aby si upevňovacími páskami zachovali svoju lepiacu schopnosť, nemali by sa dostať do kontaktu s detskými výrobkami ako je detský púder.

Ako dieťaťu čistiť zadoček

Všetky detské čistiace obrúsky Pampers pomáhajú odstrániť baktérie, dokonca aj po kúpaní. Pri prebaľovaní ich majte po ruke, pomôžu vám udržať vaše dieťatko čisté a chránené. Ak prebaľujete dievčatko, vždy ju utierajte spredu dozadu, aby ste minimalizovali množstvo stolice, ktoré sa dostane k jej genitáliám. Tiež starostlivo očistite všetky miesta, pretože faldíky okolo genitálií môžu skrývať moč a nečistoty.

Liečba a prevencia plienkovej dermatitídy

Začervenaná vyrážka na zadočku dieťaťa môže znamenať plienkovú dermatitídu. Tú môžu spôsobiť rôzne faktory, vrátane toho, že zvyšky moču a stolice zostanú v kontakte s pokožkou medzi výmenou plienok príliš dlho, alebo aj ako dôsledok užívania antibiotík. Až vaše dieťa začne prechádzať na pevnú stravu, počkajte vždy niekoľko dní, než mu pridáte novú potravinu, aby ste zistili, či vyrážku nespôsobuje určité jedlo. Ak má vaše dieťa plienkovú dermatitídu, čistite celú plienkovú oblasť šetrne, avšak dôkladne detským čistiacim obrúskom. Prospešné je tiež nechať pokožku na vzduchu. Obráťte sa na svojho detského lekára, ak sa vyrážka nezlepší.

Ako nájsť správnu veľkosť plienky

Rovnako ako vy, deti rady nosia to, čo im dobre padne. Vyberte takú veľkosť plienky, ktorá dieťaťu nepadá mu, ani keď lezie a hrá sa. To pomôže predchádzať pretečeniu. A pamätajte si, keď prejdete na väčšiu plienku, bude mať lepšiu absorpčnú schopnosť.

Bezpečné prebaľovanie

Kupujte najmodernejšie hračky a deti sa nakoniec hrajú so všetkým, čo im padne do ruky – napríklad aj s plienkami. Preto je dôležité, aby plienky zostali tam, kde majú, na zadočku vášho dieťaťa. Nedovoľte svojmu dieťaťu dávať si plienku do pusy. Vyraďte každú plienku, ktorá sa roztrhne alebo poškodí a prečítajte si varovanie na každom balení.

Fakty o absorpčných materiáloch v plienkach

AGM je absorpčný gélový materiál široko využívaný ako výplň plienok pre absorpciu vlhkosti. Je úplne normálne, že čas od času zahliadnete nejaký gél na pokožke, zvlášť keď je plienka silne premočená. Gél ľahko odstránite pomocou detského čistiaceho obrúska, ktorým utrete pokožku svojho dieťaťa.

Tento materiál má dlhú históriu bezpečného používania v množstve výrobku a v plienkach sa používa už viac ako desaťročie. Absorbčný gélový materiál má blízku súvislosť s prísadami, ktoré sa hojne využívajú v kozmetike a pri spracovaní potravín.

Skladovanie plienok

Plienky skladujte v priestore chránenom pred extrémnymi teplotami a vlhkosťou, ďaleko od aromatických výrobkov. Odporúčame plienky uchovávať v suchom priestore.