Petit Lulu novorodenecká plienka
20,90 €
18,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bambusová novorodenecká nohavičková plienka Fluffy Organic na suchý zips je určená pre deti od 2 do 6 kg váhy. Prebaľovací set, ktorý obsahuje nohavičkovú plienku a vkladaciu plienku. K tomuto setu je potrebné použiť ešte nepremokavé vrchné nohavičky.


PINOKIO dievčenské látkové nohavičky Love & Love
7,51 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Pohodlné látkové nohavičky s atraktívnym vzorom z kolekcie Love & Love. Nohavičky sú ideálnou voľbou pre horúce letné dni. Voľný strih umožňuje ľahké navlečenie cez plienku.


PINOKIO chlapčenské látkové slipy Ocean's Dream
7,51 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Pohodlné látkové slipy v modrom prevedení z kolekcie Ocean's Dream. Slipy sú ideálnou voľbou pre horúce letné dni. Voľný strih umožňuje ľahké navlečenie cez plienku.


Bamboolik AIO flís
19,43 €
19 €
+ doprava zadarmo

Látkové plienky Bamboolik AIO Flis sú určené pre deti od 4 do 15kg typu Nettopy (všetko v jednom). Nealergizujúci bambus udrží bábätko v suchu a pohodlí. Ich používanie je jednoduché a zaisťujú maximálny komfort.


Bamboolik AIO Bambus
21 €
+ doprava zadarmo

Bamboolik AIO Bambus je pohodlná Kapsová plienka pre deti od 4 do 15kg typu Nettopy (všetko v jednom). Nealergizujúci bambus udrží bábätko v suchu a pohodlí. Ich používanie je jednoduché a zaisťujú maximálny komfort.