Bamboolik AIO Duo Bambus

Bamboolik AIO Duo Bambus

Hodnotenie: 4
22 €

Posledný kus za túto cenu!

Parádní plenka „vše v jednom“. Nasadíte a jdete!Plenka, která je jednoduchostí svého používání naprosto srovnatelná s plenkou jednorázovou. Má kapsu, do které vložíte libovolný počet vkládacích plenek (s plenkou obdržíte jednu standardní vkládací plenku, která zajistí základní savost). Velikost: 4 – 15 kg, od narození po nočník.

Ella´s House Bum hugger plienka na patentky-22%
14,12 € 10,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Plienka pre nočné použitie je ideálna pre vašich miláčikov, slniečka a princezné. Mamičky čo používajú tieto plienky zaisťujú svojim deťom vysoký komfort. Keďže majú plienky vnútornú vrstvu z fleesu, zabraňuje prenikaniu vlhkosti smerom k zadočku a zaručuje tak ničím nerušený spánok. Vlákno konope je 10× silnejšie ako vlákno bavlny rovnakej hmotnosti, čo sa prejavuje vyššou nasiakavosťou a zároveň priedušnosťou. Konope je tu v kombinácii s biobavnou.

Ella´s House Bum Liners fleece vkladacia plienka
3,60 €

Posledný kus za túto cenu!

udržuje zadoček vašich princov a princezniček v suchu, chráni látkovú plienku pred znečistením. Je anatomicky tvarovaná. Balenie obsahuje 3 ks.

Bamboolik AIO Duo Flís
22,90 €

Parádní plenka „vše v jednom“. Nasadíte a jdete! Plenka, která je jednoduchostí svého používání naprosto srovnatelná s plenkou jednorázovou. Má kapsu, do které vložíte libovolný počet vkládacích plenek (s plenkou obdržíte jednu standardní vkládací plenku, která zajistí základní savost). Velikost: 4 – 15 kg, od narození po nočník.