Soaphoria Organický kozmetický olej Malinový (Raspberry Oil) (Objem 50 ml)

Značka: Soaphoria Náš kód: 100002313782
Soaphoria Organický kozmetický olej Malinový (Raspberry Oil) (Objem 50 ml)

Partnerský predaj

Soaphoria Organický kozmetický olej Malinový (Raspberry Oil) (Objem 50 ml)

Organický olej lisovaný zo semien malín chráni pokožku pred UV žiarením a škodlivými látkami z prostredia. Účinne bojuje proti prejavom starnutia a pomáha pri hojení. Priaznivo pôsobí na pokožku spálenú slnkom. Celý popis

9.5

9,50 € vrátane DPH

Popis

Popis produktu

Organický olej lisovaný zo semien malín chráni pokožku pred UV žiarením a škodlivými látkami z prostredia. Účinne bojuje proti prejavom starnutia a pomáha pri hojení. Priaznivo pôsobí na pokožku spálenú slnkom.

Účinné látky:

  • vitamín E,
  • omega 3 a omega 6 mastné kyseliny.

vlastnosti:

  • chráni pred UV žiarením,
  • hydratuje,
  • chráni pred starnutím,
  • hojí kožné problémy,
  • má antioxidačné účinky,
  • ľahko sa vstrebáva.
Ako používať:

Aplikujte na pokožku, nechajte vstrebať.

Náš tip:

Produkt sa výborne kombinuje s hydrolátom z pomarančových kvetov i lipy.

Upozornenie:

Určené pre každodenné použitie. Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste, pri teplote do + 35 ° C a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, zdrojmi vlhkosti a mrazu. Nepoužívajte na otvorené rany. Vyhnite sa oblasti očí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek je vopred odstráňte). Pokiaľ dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.

Pred prvým použitím sa odporúča vykonať tzv. Patch test, tj. Aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästie a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc.

Zloženie:

Rubus idaeus Seed Oil (ostružina malinová) *


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Objem (ml) 50 ml