Soaphoria 321 WHOW - čistiaca maska s aktívnym uhlím ( Cleansing Charcoal Mask) 50 g

Soaphoria 321 WHOW - čistiaca maska s aktívnym uhlím ( Cleansing Charcoal Mask) 50 g


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Prášková maska ​​so zmesou ílov ošetruje pleť s prejavmi akné. Otvára póry a hĺbkovo čistí čierne bodky. Maska je najmä vhodná na zmiešanú, mastnú a problematickú pleť so sklonom k tvorbe akné. Celý popis

6.4
6,40 € Vrátane DPH
Skladom u partnera 4 kusy

Kód: 100000793006

Popis

Popis produktu

Prášková maska ​​so zmesou ílov ošetruje pleť s prejavmi akné. Otvára póry a hĺbkovo čistí čierne bodky. Maska je najmä vhodná na zmiešanú, mastnú a problematickú pleť so sklonom k tvorbe akné.

Účinné látky:

  • aktívne uhlie,
  • múka z ivesných vločiek,
  • plody embilika lekárske,
  • oxid zinočnatý.

vlastnosti:

  • čistí pleť,
  • redukuje čierne bodky,
  • eliminuje prejavy akné,
  • zmatňuje,
  • vhodné pre mastnú a zmiešanú pleť.
Ako používať:

Lyžičku prášku nasypte do misky, pridajte vodu a vytvorte pastu. Naneste na tvár, nechajte 15–20 minút pôsobiť a opláchnite.

Náš tip: Ako tekutú zložku si môžeme vybrať vodu (minerálne alebo z vodovodu), preferovaný hydrolát, mlieko, kefír aj jogurt, tiež pár kvapiek z blahodarného oleja. Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, zdrojmi vlhkosti a mrazu. Nepoužívajte na otvorené rany. Vyhnite sa oblasti očí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek je vopred odstráňte). Pokiaľ dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.

Pred prvým použitím sa odporúča vykonať tzv. Patch test, tj. Aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästie a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc. Zloženie:

kaolín (biely íl) , Activated Charcoal (aktívne uhlie) *, Avena Sativa Kernel Meal (Ovos) *, Phyllanthus emblica Fruit Powder (embilika lekárska) *, Zinc Oxide (Oxid zinočnatý bez nano častíc)
Certifikovaná organická zložka


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ prírodná