Vichy Denný krém pre suchú pleť Nutrilogie 1 50 ml

Značka: Vichy Náš kód: 100002414258

Partnerský predaj

Vichy Denný krém pre suchú pleť Nutrilogie 1 50 ml

Nutrilogie 1 je hĺbkovú starostlivosťou, ktorá rieši príčinu suchej pleti. Vďaka patentovanému Sfinolipidu zaisťuje pleti 24h hydratáciu, vláčnosť a pružnosť. Hypoalergénne (minimalizuje alergické reakcie). Celý popis

24.8

Platí už len:

24,80 € vrátane DPH

Náš kód: 100002414258

Popis

Popis produktu

Nutrilogie 1 je hĺbkovú starostlivosťou, ktorá rieši príčinu suchej pleti. Vďaka patentovanému Sfinolipidu zaisťuje pleti 24h hydratáciu, vláčnosť a pružnosť. Hypoalergénne (minimalizuje alergické reakcie).

Suchá pleť produkuje oveľa menej vlastných lipidov. Ich výrazný nedostatok sa prejavuje nepríjemnými pocitmi a sťahovaním. Výsledkom starostlivosti Nutrilogie 1 je vláčna a pružná pleť po dobu 24 hodín. Suchá pleť postupne získava vlastnosti normálnej pleti.

Aktívne látky:

  • patentovaný Sfinolipid – obnovuje prirodzenú tvorbu lipidov, navracia suchej pleti jej chýbajúce funkcie,
  • komplex proti voľným radikálom – obsahuje termálnu vodu z Vichy, rastlinné oleje bohaté na esenciálne kyseliny, parleam a glycerín.
  • Termální voda z Vichy – voda z prameňa Lucas je bohatá na 17 minerálnych a 13 stopových prvkov a je najviac mineralizovanou vodou, ktorá má upokojujúci účinok, výrazne znižuje prejavy štípanie, svrbenie a pálenie a chráni pleť pred voľnými radikálmi.

Ako používať:

Ako používať:

Aplikujte každé ráno na dokonale vyčistenú pleť. Pre optimálne vstrebanie krému pleť zľahka masírujte.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie produkty spoločnosti Vichy.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%