La Chévre Regeneračný denný krém (Objem 50 g)

La Chévre Regeneračný denný krém (Objem 50 g)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Regeneruje a upokojuje citlivú a suchú pleť. Vzhľadom k tomu, že obsahuje vyššie množstvo tekutých voskov, vytvorí na pleti účinný ochranný film, ktorý ju chráni pred nepriaznivými vplyvmi prostredia a vysychaním. Krém je určený na denné ošetrenie zrelej, suchej pleti. . Celý popis
Platí už len:
3:57:11
15,70 €
11,70 €
-25%
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

13.5.2021 - 14.5.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100002553125

Popis

Regeneruje a upokojuje citlivú a suchú pleť. Vzhľadom k tomu, že obsahuje vyššie množstvo tekutých voskov, vytvorí na pleti účinný ochranný film, ktorý ju chráni pred nepriaznivými vplyvmi prostredia a vysychaním. Krém je určený na denné ošetrenie zrelej, suchej pleti. 

Aktívne látky:

  • maslo z kozieho mlieka – priaznivo pôsobí na pokožku, ktorú vyživuje zvláčňuje a zjemňuje,
  • srvátka z kozieho mlieka – vie potlačiť aj veľmi úporná kožné ochorenia, neutralizuje pH pokožky a zároveň pokožku chráni pred UV žiarením.

Účinky:

  • regeneruje a upokojuje citlivú a suchú pleť,
  • vďaka obsahu tekutých voskov, vytvorí na pleti účinný ochranný film, ktorý ju chráni pred nepriaznivými vplyvmi prostredia a pred vysychaním.

Výhody:

  • výrobok obsahuje viac ako 80% „bio“ surovín bez pridaných chemických konzervantov a emulgátorov,
  • vzhľadom k tomu, že obsahuje vyššie množstvo tekutých voskov, vytvorí na pleti účinný ochranný film, ktorý ju chráni pred nepriaznivými vplyvmi prostredia a vysychaním.
Ako používať:

Aplikujte každé ráno na perfektne vyčistenú tvár.

Náš tip:

Odporúčame kombinovať s ďalšími výrobkami značky La Chévre .

V našej ponuke nájdete aj značku Le Chaton od rovnakého výrobcu.

Upozornenie:

Odporúčania a upozornenia od dodávateľa: dávkovač je potrebné stláčať až do uvoľnenia vzduchové kapsy. Ak sa nepodarí vám uvoľniť vzduchovú kapsu dávkovača bežným dávkovaním, v spodnej časti výrobku je malý otvor, ktorým sa môže uvoľnenie vzduchové vrecká urýchliť. Otvorom prestrčíte napríklad dlhú ihlu (tupou časťou) a zatlačíte na posuvné dno. Tým by sa malo vzduchové vrecko uvoľniť rýchlejšie a potom by mal dávkovač už fungovať štandardným spôsobom.