Matis Paris Regeneračný krém Réponse Vitalité (Regenerating Cream) 50 ml

Značka: Matis Paris Náš kód: 100002347093

Partnerský predaj

Matis Paris Regeneračný krém Réponse Vitalité (Regenerating Cream) 50 ml

Denná starostlivosť pre unavenú pleť bez života. Tento regeneračný krém je obohatený a je obzvlášť hydratačný. Regeneruje a stimuluje pokožku. Je doporučovaný pre zrelú a suchú pleť alebo počas zimných období. Celý popis

33.8
33,80 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
3,80 €
Viac info tu

Náš kód: 100002347093

Popis

Popis produktu

Denná starostlivosť pre unavenú pleť bez života. Tento regeneračný krém je obohatený a je obzvlášť hydratačný. Regeneruje a stimuluje pokožku. Je doporučovaný pre zrelú a suchú pleť alebo počas zimných období. Tento ošetrujúci produkt regeneruje vitálne funkcie pleti, obnovuje štruktúru pokožky, chráni ju a prináša komfort, pokožka si potom zachováva mladistvý vzhľad. Hneď po prvej aplikácii vaša pleť získa svoju vitalitu a je pripravená čeliť znečisteniu denného života.

Aktívne látky:

  • Captozone komplex (obsahuje rastlinné aktívne ingrediencie získané z citróna a rastliny Fujarka Officinalis, výťažok z bieleho lupinu a koncentrát lipidov) – zachytáva a neutralizuje ozónovej molekuly, extrémne toxické komponenty, ktoré patria medzi najsilnejšie oxidanty. Ozónové molekuly pôsobia ako voľné radikály a poškodzujú bunky. Captozone komplex posilňuje prirodzený systém, ktorý obnovuje štruktúru pleti. Udržuje celistvosť zrohovatenej vrstvy pokožky pre lepšiu ochranu. Opravuje poškodenú pleť a obnovuje komfort.
  • Vitamín A – regeneruje a obnovuje bunky, je nepostrádateľný pre obnovu buniek – je zahrnutý do ich delenia a regenerácie, stimuluje prirodzenú produkciu kolagénu, napomáha zlepšovať štruktúru a elasticitu pleti, redukuje vrásky a drobné linky
  • Vitamín C – dodáva energiu a rozjasňuje pokožku, stimuluje metabolizmus a je silným antioxidantom, ktorý neutralizuje voľné radikály zodpovedné za predčasné starnutie pleti, prispieva k produkcii kolagénu a redukuje syntézu melanínu
  • Vitamín E – antioxidant, ktorý chráni membránu buniek pred poškodením voľnými radikálmi, redukuje drobné linky a spomaľuje proces starnutia.

Parfumácia: prípravky majú revitalizačný a energizujúci účinok vďaka kvetom klementínkach, bergamotu, tamarínd a frézie. Upokojujúci účinok vďaka lotusu, Galbani, pižmu a kvetov pomaranča.

Ako používať:

Regenerating Cream aplikujte ráno a večer pomocou vzostupných pohybov zo stredu tváre smerom von na dokonale očistenú tvár a krk. .

Náš tip:

K zosilneniu účinkov tohto krému používajte regeneračné sérum


Parametre

Parametre produktu %1% %2%