Matis Paris Energizujúci krém Réponse Vitalité (Energising Cream) 50 ml

Značka: Matis Paris Náš kód: 100002458047
Matis Paris Energizujúci krém Réponse Vitalité (Energising Cream) 50 ml

Partnerský predaj

Matis Paris Energizujúci krém Réponse Vitalité (Energising Cream) 50 ml

Denná starostlivosť pre nevýraznú a unavenú pleť. Obnovuje vitalitu, má stimulujúci efekt a je zdrojom energie. Chráni pred stresom veľkomesta. Prispôsobí sa mladej pleti (30 – 35 rokov), je ideálny pre kombinovanú pokožku a je vhodný počas letných období. Vaša pokožka sa doslova rozžiari krásou. Celý popis

32.6
32,60 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
2,60 €
Viac info tu

Náš kód: 100002458047

Popis

Popis produktu

Denná starostlivosť pre nevýraznú a unavenú pleť. Obnovuje vitalitu, má stimulujúci efekt a je zdrojom energie. Chráni pred stresom veľkomesta. Prispôsobí sa mladej pleti (30 – 35 rokov), je ideálny pre kombinovanú pokožku a je vhodný počas letných období. Vaša pokožka sa doslova rozžiari krásou. Má sviežu nemastnú textúru. Spolu s energizujúcim sérom je ideálny dvojicou pre posilňujúci efekt. Prebúdza „lenivú pokožku“. Posilňuje a stimuluje všetky kľúčové funkcie na doplnenie energie, pokožka zase voľne dýcha, je rozjasnená a plná energie.

Aktívne látky:

  • Oligovital komplex (obsahuje morskú mikro-riasu Dunaliella Salina, stopové prvky magnézium, meď a zinok a mikro riasu Artemia Salina) – stimuluje vitálne funkcie pleti a štartuje mechanizmus, ktorý napriek únave dodáva bunkám energiu. Podporuje produkciu elastínu a kolagénu a zvyšuje obranyschopnosť pred poškodením spôsobeným životným prostredím. Pokožka je revitalizovaná, zásobená energiou a žiari zdravím.
  • Vitamín A – regeneruje a obnovuje bunky, je nepostrádateľný pre obnovu buniek – je zahrnutý do ich delenie a regenerácie, stimuluje prirodzenú produkciu kolagénu, napomáha zlepšovať štruktúru a elasticitu pleti, redukuje vrásky a drobné linky
  • Vitamín C – dodáva energiu a rozjasňuje pokožku, stimuluje metabolizmus a je silným antioxidantom, ktorý neutralizuje voľné radikály zodpovedné za predčasné starnutie pleti, prispieva k produkcii kolagénu a redukuje syntézu melanínu
  • Vitamín E – antioxidant, ktorý chráni membránu buniek pred poškodením voľnými radikálmi, redukuje drobné linky a spomaľuje proces starnutia.

Parfumácia: prípravok má revitalizačné a energizujúci účinok vďaka kvetom klementínkach, bergamotu, tamarínd a frézie. Upokojujúci účinok vďaka lotusu, Galbani, pižmu a kvetov pomaranča.

Ako používať: Energizujúci krém aplikujte ráno a večer na dokonale očistenú tvár a krk samostatne alebo v kombinácii s energizujúcim sérom. Začnite od stredu tváre a pokračujte vzostupnými pohybmi smerom von.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%