Kód: 7480533

CAMELUS Luxusný pleťový krém s kaviárom SILVER 50 ml

CAMELUS Luxusný pleťový krém s kaviárom SILVER 50 ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Vysoko kvalitný prírodný prípravok s mimoriadnymi regeneračnými účinkami vhodný na deň i noc pre suchý a náročný typ pleti. Účinne pôsobí proti vráskam. Krásny darček pre seba či svojich blízkych :) Celý popis
23,90 €
Tovar od: Camelus
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
23,90 €

29.3.2023 - 30.3.2023 na vašej adrese

Popis

Je to vysoko kvalitný prírodný prípravok s mimoriadnymi regeneračnými účinkami. 

  • Extrakt z francúzskeho kaviáru obsahuje široké spektrum aminokyselín, proteínov, vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov (zinok, kadmium, mangán, horčík a ďalšie), ktoré zlepšujú výživu a imunitu buniek. Obsahuje množstvo látok pôsobiacich proti vráskam a starnutiu pleti.
  • Pštrosí olej obsahuje esenciálne mastné tzv. „omega“ kyseliny, nevyhnutné pre zdravie organizmu. 
  • Squalan je špeciálna látka, zabraňuje tvorbe mutácií pri delení buniek, posiľňuje regeneráciu pokožky. 
  • Vitamín E chráni membrány buniek a DNA od nebezpečia voľných radikálov. Spomaľuje proces starnutia buniek a tkanív a urýchľuje ich obnovu. Panthenol pôsobí pri prevencii vzniku vrások a ďalších prejavov starnutia kože vrátane jej hydratácie. 
  • Sedmokráskový extrakt je známy pre svoje ukľudňujúce a spevňujúce vlastnosti. Zároveň má overené regeneračné a protizápalové účinky. 

Nová receptúra je obohatená o ďalšie účinné prírodné látky: bambucké maslo a extrakt z mannanu, ktoré ešte viac zvyšujú mimoriadne regeneračné účinky krému.

Krém má vynikajúcu znášanlivosť aj precitlivelými typmi pleti. Je jemne parfumovaný sviežou vôňou. Prípravok je vhodný pre všetky typy pleti, najlepší efekt je u suchšej zrelej pleti, kde pri pravidelnom používaní sa zreteľne zlepšuje kvalita pleti, omladzuje pokožku. Je vhodný najmä ako nočný výživný krém a pre suchšie typy pleti aj ako vynikajúci denný krém. Bežná cena kvalitných kaviárových krémov je od 50 – 400 €, naša cena je podstatne nižšia – každá žena si tak môže  dovoliť vyskúšať LUXUS a ZDRAVIE na vlastnej pokožke.