1001 Remedies Pleť ový gél s Aloe vera Magic Skin (Skin Repair Gel) 35 ml

Značka: 1001 Remedies Náš kód: 100000779011

Partnerský predaj

1001 Remedies Pleť ový gél s Aloe vera Magic Skin (Skin Repair Gel) 35 ml

Pleť ový gél napomáhajúce k odstráneniu nedokonalostí pleti, ako sú jazvy, škvrny či akné. Gél je protizápalový, antibakteriálne a podporuje hojenie pleti. Celý popis

23.6

23,60 € vrátane DPH

Náš kód: 100000779011

Popis

Popis produktu

Pleť ový gél napomáhajúce k odstráneniu nedokonalostí pleti, ako sú jazvy, škvrny či akné. Gél je protizápalový, antibakteriálne a podporuje hojenie pleti.

Magic Skin je kožné gél s výťažkami z Aloe Vera, gél je 98,7% prírodného pôvodu. Vďaka liečivým vlastnostiam myrhy pôsobí pozitívne na škvrny pleti a ochorenia, ako je akné. Po aplikácii na kožu prichádza okamžitý upokojujúci a chladivý účinok. Pri pravidelnom lokálnom používaní je pokožka zdravá a čistá. Štúdie ukazujú, že Magic Skin má blahodárne účinky na zranenia a rany (do hĺbky 2 cm).

 

ingrediencie:
Olej z Myhre má silné protizápalové, antimikrobiálne a protiplesňové vlastnosti, ktoré z neho robí ideálny prísadu pre liečenie kožných problémov. Tiež Helichrysum esenciálny olej je jedným z najvýkonnejších liečiteľov. Prirodzene účinkuje na podžiny, staré jazvy a iné kožné problémy. Jedným z najrýchlejšie pôsobiacich aromatických olejov, olej Rock Rose, má antiseptické, sťahujúce vlastnosti, vďaka ktorým je jeden z najlepších olejov používaných na liečbu akné a iných kožných ochorení.


Ako používať:

Krok 1: Gél použite na akné, modriny, pleťové škvrny, kožné vyrážky alebo iné kožné problémy a nedokonalosti pleti. Jemne masírujte, kým gél poriadne neprenikne do kože.
Krok 2: Po nanesení relaxujte v zatienenom prostredí a jednoducho si vychutnajte liečivú silu éterických olejov a ich chladiaci efekt. Časti pokožky, na ktorej bol gél aplikovaný, nevystavujte slnku po dobu 3–4 hodín.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%