Lumene Vyživujúce revitalizačné sérum Harmonia (Nutri-Recharging Revitalizing Serum) 30 ml

Lumene Vyživujúce revitalizačné sérum Harmonia (Nutri-Recharging Revitalizing Serum) 30 ml


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Vyživujúce sérum obsahuje revitalizačné severskú čagu a čistú arktickú pramenitú vodu, ktorá dopĺňa pleti základné živiny, posilňuje ju a udržuje ju dostatočne hydratovanú. Pre zdravší a žiarivejší vzhľad pleti po celý deň. Celý popis

38.7
45,10 € Vrátane DPH
38,70 €
Skladom u partnera posledný 1 kus

Kód: 100003116170

Popis

Popis produktu

Vyživujúce sérum obsahuje revitalizačné severskú čagu a čistú arktickú pramenitú vodu, ktorá dopĺňa pleti základné živiny, posilňuje ju a udržuje ju dostatočne hydratovanú. Pre zdravší a žiarivejší vzhľad pleti po celý deň. Sérum obsahuje zložky bohatej na minerály (vápnik, zinok, horčík, selén), vitamíny (B a E), antioxidanty a lipidy. Obsahuje 98% prírodných zložiek. 100% prírodné vône.
HARMONIA (ROVNOVÁHA): Vaša pleť sa neustále mení, a preto je dôležité načúvať jej potrebám. Rad Harmonia poskytuje pleti základnú výživu a v nej obsiahnuté revitalizačné zložky jej navracia späť stratenú rovnováhu. Kľúčovou zložkou produktov je severská huba čaga, superpotravina, ktorá je jedným z najsilnejších antioxidantov na zemi.

Severská čaga – detoxikuje, vyživuje, minerály (vápnik, zinok, horčík, selén) – regenerujú, hydratujú, vyhladzujú pleť, arktická pramenitá voda – hydratuje, lipidy – chráni pleť pred vonkajšími vplyvmi, antioxidanty – bojujú proti oxidačnému stresu.

vlastnosti:

  • pleti intenzívne doplňuje základné živiny a minerály,
  • hydratuje a osviežuje pleť,
  • detoxikuje,
  • obsahuje 98% čisto prírodných zložiek,
  • 100% prirodzená vôňa vďaka jemnej parfumáciu.
Ako používať:

Ako sérum aplikujte na očistenú pokožku pred hydratačným krémom. Pri klimatických zmenách či pre zmiernenie negatívnych vonkajších i vnútorných vplyvov používajte ako intenzívnu hydratačnú starostlivosť, kedy zmiešate 2–3 kvapky séra s hydratačným krémom.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ prírodná