FINIS Piškot Pull Buoy Sr. a Jr.
16,12 €

Piškot Pull Buoy od spoločnosti Finis je určený na tréning sily hornej polovice tela a na udržanie správnej línie tela pri plávaní.

INTEX Intex 59640
1,38 €

Nafukovací rukávky z odolného vinylu pro děti od 3 let. -Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály. -Věk: 3+.Rozměr – 19 × 19cm

INTEX Rukávky nafukovací INTEX 58642 DELUXE
1,61 €

Rukávky nafukovací INTEX 58642 DELUXEDětské nafukovací plavací křidýlka jsou plavecká pomůcka pro plavání v mělké vodě. Plavecké rukávky používejte pod dohledem kompetentní osoby.

Mondo Hot Wheels
2,91 €

Rukávky nafukovací MONDO Hot WheelsDětské nafukovací rukávky do vody s motivem Hot Wheels od italského výrobce Mondo jsou určeny na plavání pro kluky od 2 do 6 let. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, netlačí a dobře nadnášejí. Dětské rukávky Mondo jsou lehké a velmi rychle se nafouknou.

Mondo Rukávky nafukovací MONDO CARS
3,30 €

Nafukovací rukávky MONDO s motivem CARSDětské nafukovací rukávky s motivem z pohádky Auta jsou parádním doplňkem pro první plavání. Rukávky o rozměrech 25 × 15 cm jsou vyrobeny z kvalitního PVC materiálu. S těmito rukávky nebude plavání žádný problém.

DENA Plavák RYBA

DENA Plavák RYBA

Hodnotenie: 5
9,04 €

Plavák v tvare ryby je vhodnou pomôckou pre výuku plávania detí. Slúží k nácviku splývania aj k vodným hrátkám.

DINO Nafukovací rukávky Tatra
27,71 €

Nafukovací rukávky Tatra

Výrobce Dino používá motiv oblíbené Tatry čím dál častěji a kromě polštářků, puzzlí, plastových náklaďáků a dalších věcí …

INTEX Rukávky nafukovací INTEX 58641 DELUXE 6-12
1,76 €

Rukávky nafukovací INTEX 58641 DELUXE 6–12Rukávky nafukovací – dvoukomorové. Dětské nafukovací plavací křidýlka jsou plavecká pomůcka pro plavání v mělké vodě. Plavecké rukávky používejte pod dohledem kompetentní osoby.

Mac Toys Kruh
5,99 €

Barevný nafukovací kruh, průměr 91 cm.

Plavecké pomôcky pre deti

Obľúbenými plaveckými pomôckami sú nafukovacie koleso alebo plávacie rukávy. Pre nácvik plávania je ale vhodnejší plavecký pás či doštička.

Rukáviky na plávanie

  • Rukáviky na plávanie sú výbornou pomôckou pre menšie deti. Ich používanie je bezpečné. U starších detí ich vymeňte za plavecký pás. Vybrať môžete medzi pevnými s výstužami či nafukovacie.

Nafukovací kruh

  • Nafukovací kruh je skladný a vhodný pre zábavu vo vode. Na nácvik plávania skôr využite rukávniky, u väčších detí plavecký pás či plaveckú dosku.

Vodné rezance a dážďovky

  • Vodné rezance sú dostupné v rôznych farbách, ale aj v rôznych veľkostiach. Tie najväčšie používajú aj dospelí, napríklad pri aquaerobiku. Menšie sú ideálne pre malé deti na nácvik správnej práce nôh.

Nadľahčovacie rukáviky, nadľahčovacie krúžky

  • Nadľahčovacie rukáviky sú penové so suchým zipsom. Veľkosť je univerzálna a slúži po mnoho rokov. Sú určené k nácviku plávania ako podporná pomôcka.

Ďalšie plavecké pomôcky pre deti

  • Doštičky slúžia ako podporná pomôcka pre staršie deti na nácvik správnej práce nôh.
  • Plávacia vesta je najúčinnejšia pomôcka pre neplavcov, nie je vhodná pre nácvik plávania.
  • Baby ring je kruh okolo hlavičky novorodencov a dojčiat, pomáha s pohybom vo vode na chrbte.
  • Plavecký pás umožňuje regulovať veľkosť - porastie s dieťaťom. Je ideálny ako plavecká pomôcka.

→ Pozrite sa na ďalšie plavecké potrebyč, ktoré sa vám alebo vašej ratolesti budú hodiť pri plávaní.

→ Nezabudnite, že pri nácviku plávania detí sú zásadné aj detské športové plavkyč, ktoré dieťa nebudú škrtiť a zhoršovať mu voľný pohyb vo vode.