ShelterLogic plachtový prístrešok SHELTERLOGIC 1,8 x 3,0 m - 70471EU

Hodnotenie: 5 1 hodnotení Značka: ShelterLogic Náš kód: 100000617599

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

ShelterLogic plachtový prístrešok SHELTERLOGIC 1,8 x 3,0 m - 70471EU

Plachtový prístrešok od amerického výrobcu. Š 180 x d 300 cm, zastavaná plocha 5,4 m2. Kvalitné prevedenie, oceľová konštrukcia, pevná plachta. Celý popis

179
5 1
289 €
179 €
-38%

Náš kód: 100000617599

Mesačne od:
17,90 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Výrobca – ShelterLogic Corp., USA

Veľmi kvalitný a pevný plachtový prístrešok od amerického výrobcu. Prístrešok môže slúžiť na uskladnenie záhradkárskych, športových, bazénových, grilovacích, kempingových, motoristických potrieb, prístrešky väčších rozmerov vytvorí kryté garážové státie pre Váš automobil.

Americká spoločnosť ShelterLogic patrí medzi najrenomovanejších výrobcoch plachtových prístreškov na svetových trhoch. 

Robustná a odolná konštrukcia je z oceľových trubiek s priemerom 35 mm opatrených prémiovou antikoróznou úpravou. Patentovaný spojovací systém SHELTERLOCK® 3× STEEL STABILIZERS zvyšuje odolnosť konštrukcie. Pevná plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného šedozeleneho polyethylenu – hmotnosť 213 g/m² odolného proti pretrhnutiu. Plachty sa vyznačujú vysokou pevnosťou, sú teplotne stabililné. Samozrejmosťou je UV ochrana, ktorou je plachta opatrená z oboch strán, materiál obsahuje UV blokátory zamedzujúce blednutiu plachty. Plachta je ku konštrukcii pripevnená pomocou upínacích rační. Vstupný otvor je uzatvárateľný zipsom. Súčasťou balenia je kotviaca sada (4 kotvy do zeme s dĺžkou 38,1 cm).

Krátký popis:

 • vonkajšie rozmery prístrešku š 180 x d 300 x v 200 cm
 • vstupný otvor rozmery š 140 x v 150 cm
 • výška steny 150 cm
 • hmotnosť prístrešku je cca 38,1 kg

Životnosť plachty
Plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného polyetylénu s hmotnosťou 213 g/m².
Plachta je odolná proti pretrhnutiu, vyznačuje sa vysokou pevnosťou, je teplotne stabilná. Samozrejmosťou je obojstranný 2UV filter, ktorý chráni plachtu pred škodlivým vplyvom slnečného žiarenia, materiál obsahuje UV blokátory zamedzujúce blednutiu plachty. Životnosť plachty Shelterlogic býva v strednej Európe obvykle cca 5 rokov, môže však byť aj výrazne dlhšie, ale aj výrazne kratšie. Vždy najviac záleží od vonkajších vplyvov v mieste inštalácie, ako sú intenzita slnečného žiarenia (vo veľmi slnečných oblastiach je životnosť plachty trochu kratšia ako v oblastiach s malým alebo priemerným množstvom slnečného svitu), miestne poveternostné podmienky (predovšetkým rýchlosť vetra), úroveň znečistenia ovzdušia (exhaláty z áut, spaľovní, vplyv poľnohospodárskych a priemyselných objektov, množstvo prachu vo vzduchu, všeobecná úroveň kyslosti dažďov v danej oblasti, a pod.). Všetky tieto negatívne vonkajšie vplyvy môžu životnosť polyetylénové plachty zásadným spôsobom skrátiť. Údaje o životnosti platí samozrejme len za predpokladu, že plachta je na prístrešok (garáž) pripevnená v súlade s montážnym návodom.

  Dodávame ako stavebnicu – 1 balík s rozmermi 109,5 × 51,5 × 15,5 cm a váhe cca 38,1 kg. 


  Parametre

  Parametre produktu %1% %2%

  Kategória prístreškov Plachtové prístrešky
  Dĺžka 3m
  Šírka 1.8m
  Výška 2m
  Zastavaná plocha 5.4m2
  Výrobca SHELTERLOGIC