Creall Modelovacie piesok 5 kg

Creall Modelovacie piesok 5 kg

56,24 €
Posledný kus za túto cenu!

Postavte si hrad z piesku na podlahe vašej obývačky! Modelovací piesok určený do interiéru zaujme deti i dospelých.

PRIMO Sada na modelování - Auto 5 x 100g

PRIMO Sada na modelování - Auto 5 x 100g

11,55 €
10,39 €

Dárková kreativní sada plastelíny PRIMO a doplňků na tvoření uložena v praktickém uzavíratelném kartonovém kufříku. Sada obsahuje: 5× 100g plastelína, 1× vykrajovátko silueta, 6× modelovací doplňky, PVC podložka.

Babys Donerland Magická modelína, Princezná

Babys Donerland Magická modelína, Princezná

11,47 €

Ľahká ako pierko a jemné na dotyk, taká je  Magic modelina. Nádherné farby Magic Modeliny a úžasne jednoduché modelovanie a vytváranie rôznych minimalistických tvarov aj s tými nejmenšími detailami s úplnou ľahkosťou. Je mäkká a vlhká na dotyk, takže vám umožní

Partner: babys

Plastelíny a modelovacie hmoty

Plastelíny a modelovacie hmoty rozvíjajú kreativitu. Obzvlášť obľúbená je u detí inteligentná plastelína, kinetický piesok alebo guličková plastelína. Dospelých zabaví antistresová plastelína!

Klasická plastelína

  • Klasická plastelína sa zvyčajne predáva v rôznofarebnej sade a nikdy nestvrdne, takže ju možno užívať opakovane. Jej výhodou je nízka obstarávacia cena.

Inteligentná plastelína

  • Inteligentná plastelína má rad jedinečných vlastností - najrôznejšie možnosti naťahovania, trhania, niektoré druhy svietia, fosforeskujú alebo elektrizujú, často sa používa ako antistresová pomôcka pre deti i dospelých.

Kinetický piesok

  • S modelovacím pieskom možno pracovať podobne ako s prírodným mokrým pieskom. Dobre lepí, drží tvar, má antistresové účinky a je k dispozícii v mnohých farebných prevedeniach.

Samotvrdnúca modelovacia hmota

  • Samotvrdnúce modelovacie hmoty majú unikátnu schopnosť stvrdnúť za cca 24 hodín na obyčajnom vzduchu, vytvrdnuté výrobky možno ďalej maľovať napríklad špeciálnymi pastelkami a fixkami.

Modelovacia hmota do rúry

  • Polymérové modelovacie hmoty sú vhodné k tvorbe šperkov a dekorácií. K vytvrdnutiu dôjde zapečením v rúre.

Guličková plastelína

  • Plastelínu tvoria drobné guličky pripomínajúce polystyrén, dobre držia pri sebe a ľahko sa z nich modelujú zvieratká aj postavy.

Na Mall.sk vyberajte aj z ďalších sád na modelovanie.