Aga BAMBINO Plastelína klasická 24 farieb

Aga BAMBINO Plastelína klasická 24 farieb

4,40 €

Senzačná plastelína BAMBINO. Každému dieťaťu sa bude páčiť. Umožňuje vytvárať diela metódou millefiori. Výrobok je úplne bezpečný pre deti. Obsahuje: 24 farieb vrátane zlatej a striebornej. Rozmery. balenie: 19,5×17,5×1,5 cm.

Partner: Aga24
Aga BAMBINO Plastelína klasická 12 farieb

Aga BAMBINO Plastelína klasická 12 farieb

2,40 €

Senzačná plastelína BAMBINO. Každému dieťaťu sa bude páčiť. Umožňuje vytvárať diela metódou millefiori. Výrobok je úplne bezpečný pre deti. Obsahuje: 12 farieb plastelíny vrátane zlatej a striebornej. Rozmery. balenie: 20×9×1,5 cm.

Partner: Aga24
Aga BAMBINO Plastelínový štvorec 18 farieb

Aga BAMBINO Plastelínový štvorec 18 farieb

3,60 €

Senzačné štvorcové plastelínové BAMBINO. Každému dieťaťu sa bude páčiť. Umožňuje vytvárať diela metódou millefiori. Výrobok je úplne bezpečný pre deti. Obsahuje: 18 farieb plastelíny. Rozmery. balenie: 30,5×9,5×1,5 cm.

Partner: Aga24
Aga ALPINO Bezlepková plastelína 12 farieb + príslušenstvo

Aga ALPINO Bezlepková plastelína 12 farieb + príslušenstvo

3,20 €

Sada vysokokvalitnej plastelíny v 12 farbách. Má širokú škálu živých a prirodzených farieb. Jeho konzistencia a textúra umožňuje, aby ho ľahko zmäkli aj tie najmenšie deti. Nezašpinia si ruky. Balenie obsahuje: plastelínu, 4 formičky, valček.

Partner: Aga24
Koh-i-noor modelovací hmota/modelína sada10 ks
1x

Koh-i-noor modelovací hmota/modelína sada10 ks

1,89 €
Posledný kus za túto cenu!

Plastelína je dobrou volbou pro malé umělce, kteří své výtvory, až se jim po čase omrzí, mohou znovu pohodlně přetvořit v další umělecké dílo. 10 zářivých barevných roubíků modelovací hmoty, které v této soupravě nabízíme, se hodí i na hodiny výtvarné výchovy.

Hey Clay Kreativní modelovací sada - Dinosauři (18 ks modelíny)

Hey Clay Kreativní modelovací sada - Dinosauři (18 ks modelíny)

25,45 €
22,90 €

Díky kreativní, měkké, lehké a hebké hmotě jasných barev můžete vytvářet krásné figurky vlastníma rukama. Aplikace slouží jako vodítko pro jejich vytváření – od jednoduchých tvarů až po lepení postavy v plné velikosti. Hotová figurka ztvrdne do 24 hodin.

Plastelíny a modelovacie hmoty

Plastelíny a modelovacie hmoty rozvíjajú kreativitu. Obzvlášť obľúbená je u detí inteligentná plastelína, kinetický piesok alebo guličková plastelína. Dospelých zabaví antistresová plastelína!

Klasická plastelína

  • Klasická plastelína sa zvyčajne predáva v rôznofarebnej sade a nikdy nestvrdne, takže ju možno užívať opakovane. Jej výhodou je nízka obstarávacia cena.

Inteligentná plastelína

  • Inteligentná plastelína má rad jedinečných vlastností - najrôznejšie možnosti naťahovania, trhania, niektoré druhy svietia, fosforeskujú alebo elektrizujú, často sa používa ako antistresová pomôcka pre deti i dospelých.

Kinetický piesok

  • S modelovacím pieskom možno pracovať podobne ako s prírodným mokrým pieskom. Dobre lepí, drží tvar, má antistresové účinky a je k dispozícii v mnohých farebných prevedeniach.

Samotvrdnúca modelovacia hmota

  • Samotvrdnúce modelovacie hmoty majú unikátnu schopnosť stvrdnúť za cca 24 hodín na obyčajnom vzduchu, vytvrdnuté výrobky možno ďalej maľovať napríklad špeciálnymi pastelkami a fixkami.

Modelovacia hmota do rúry

  • Polymérové modelovacie hmoty sú vhodné k tvorbe šperkov a dekorácií. K vytvrdnutiu dôjde zapečením v rúre.

Guličková plastelína

  • Plastelínu tvoria drobné guličky pripomínajúce polystyrén, dobre držia pri sebe a ľahko sa z nich modelujú zvieratká aj postavy.

Na Mall.sk vyberajte aj z ďalších sád na modelovanie.