Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Pontaqua Plachta solárna 3x6m - 300 mikrónov

Pontaqua Plachta solárna 3x6m - 300 mikrónov

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Solárna plachta ohrieva vodu, udržuje jej teplotu a čiastočne chráni proti padaniu nečistôt. Solárna plachta je vyrobená z bublinkovej polyetylénovej tepelne izolačné plachty. Pláva na hladine vody bublinkami dole. Bublinky pôsobia pri slnečnom žiarení ako šošovky a tým zvyšujú te… Celý popis
79 €
Tovar od: Bazenyliptov
79 €
Posledné 2 kusy

25.6.2024 - 26.6.2024 na vašej adrese

Popis

Solárna plachta ohrieva vodu, udržuje jej teplotu a čiastočne chráni proti padaniu nečistôt. Solárna plachta je vyrobená z bublinkovej polyetylénovej tepelne izolačné plachty. Pláva na hladine vody bublinkami dole. Bublinky pôsobia pri slnečnom žiarení ako šošovky a tým zvyšujú teplotu vody. Slúži k zvýšeniu teploty vody v bazéne. Cez noc zamedzuje teplotným stratám, a tým udržuje vodu pri stálej teplote. Ďalej zabraňuje odparovaniu chemických prostriedkov a taktiež padaniu nečistôt do bazéna. 

Solárna plachta so vzduchovými komôrkami je vyrobená z modrej polyetylénovej fólie, stabilizovaná voči UV žiareniu, hrúbky 300my. Zabraňuje odparovaniu vody z bazénu a súčasne využíva slnečný efekt tak, že sa voda v bazéne ohreje cez deň asi o 3–5°C. 

Dodáva sa ako pravouhlá plachta a na mieste sa pristrihne podľa tvaru bazénu. 2 roky záruka na stabilitu voči UV žiareniu.
Vhodná na použitie s navijakom na solárne plachty.

  • plachtu pokladajte bublinkami nadol
  • po ukončení kúpacej sezóny opláchnite vodou, nechajte uschnúť a skladujte v suchom a vetranom priestore

Parametre: 

  • určené pre bazény s rozmerom vodnej hladiny 3,0 × 6,0 m
  • rozmer plachty: 3,0 x 6,0m
  • hrúbka: 300 mikrónov/m2
  • farba: modrá