NERF Fortnite Sneaky Springer
27 € 21,90 €

Šípkový blaster ponúka dizajn inšpirovaný ikonickou pištoľou používanú v populárnej videohre Fortnite Battle Royale. Dodáva sa so 6 oficiálnymi šípkami Nerf Elite, zásobníkom na 3 šípky a odnímateľným príslušenstvom.

NERF ELITE Disruptor

NERF ELITE Disruptor

Hodnotenie: 4,5
22,30 € 16,50 €

Střílejte a útočte rychle díky rychlému blasteru Nerf Elite Disruptor s bubnovým zásobníkem na 6 šipek. Když bitva volá po okamžité akci, vezměte s sebou blaster Disruptor, který je připraven v jednom plynulém pohybu. Blaster střílí na vzdálenost 27 metrů.

NERF Laser Ops Pro DeltaBurst
67,30 € 61,70 €
+ doprava zadarmo

Vybav sa na akciu s DeltaBurst blasterom! Nerf Laser Ops ponúka hráčom všetko, čo potrebujú, aby sa pustili do akcie a užili si laserový boj na novej úrovni. Blaster je vybavený svetelnými a zvukovými efektmi, ukazovateľom života a munície a tlačidlom pre rýchle dobíjanie. Možnosť pripojenia chytrého telefónu.

NERF Fortnite Snobby Shotty
21,90 € 18,90 €

Blaster Fortnite TS-R je inšpirovaný blastrom používaným vo Fortnite Battle Royale, kopíruje farby aj vzhľad blastra podľa obľúbenej videohry! Užívajte si zábavu vonku s vodným blastrom a nebojte sa namočiť. Tento Nerf Super Soaker vodný blaster pojme až 1 liter vody.

NERF SuperSoaker Fortnite HC E
11 €

Blaster Fortnite HC E je inšpirovaný blastrom používaným v populárnej videohre Fortnite, kopíruje farby aj vzhľad blastra podľa obľúbenej videohry! Užívajte si zábavu vonku s vodným blastrom a nebojte sa namočiť. Tento Nerf Super Soaker vodný blaster pojme 0,2 litrov vody.

NERF Laser Ops Pro Alphapoint
40,36 € 37,01 €

Vybav sa na akciu s Alphapoint blasterom! Nerf Laser Ops ponúka hráčom všetko, čo potrebujú, aby sa pustili do akcie a užili si laserový boj na novej úrovni. Blaster je vybavený svetelnými a zvukovými efektmi, ukazovateľom života a munície a tlačidlom pre rýchle dobíjanie. Možnosť pripojenia chytrého telefónu.

NERF Fortnite Risky Reeler-25%
67 € 49,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Nerf Fortnite AR-L blaster je inšpirovaný blastrom používaným v populárnej videohre Fortnite. Blaster, ktorý má rovnaký vzhľad aj rovnakej farby, umožňuje strieľať šípky ešte rýchlejšie. Pomocou tlačidla aktivujete rýchlejšie strieľanie, stlačte spúšť a vystreľte šípku. Súčasťou balenia je zásobník na 10 šípok a 20 šípok Nerf Fortnite Elite. Otočte zameriavač hore pre lepšiu presnosť vašej strely.

NERF Elite Trilogy DS 15 blaster-34%
54 € 35,20 €

Akcia

Nový blaster Nerf Elite Trilogy DS 15 je mechanizovaný blaster, ktorý z patróny vystrelí 3 Elite šípky naraz. Balenie obsahuje 5 ks patrón a 15 ks Elite šípok. Do každej patróny sa zmestia 3 šípky. Uži si poriadnu Nerf zábavu s týmto blastrom.

TM Toys Laser-X pistole na infračervené paprsky – dvojitá sada-24%
76,65 € 57,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Túžite mať svoju vlastnú laserovú arénu? S dvojitou sadou Laser-X pištoľ je to konečne možné vnútri aj vonku! Dosah Blaster je 60 metrov, vesta disponuje senzorom, ktorý počíta presné zásahy. Hru navyše zatraktívnia svetelné i zvukové efekty.

NERF Elite Surgefire

NERF Elite Surgefire

Hodnotenie: 5
39,90 € 29,90 €

Zažite vzrušenie a energiu značky Nerf a zistite prečo Nothin Nerf N-Strike Elite blastery prinášajú tak vynikajúci výkon do bitiek Nerf. Rozneste ich všetkých na kopytách s nerfkou N-Strike Elite SurfeFire blaster!

NERF ELITE Infinus

NERF ELITE Infinus

Hodnotenie: 5
90,93 € 84,91 €
+ doprava zadarmo

Blaster do akce se samonabíjecí mechanikou pro nepřetržitý boj! Nerf N-Strike Elite Infinus blaster nabízí motorizovanou technologii Speed-Load, která automaticky načítá šipky do hlavně. Buben zůstává připojen k blasteru, takže bojovníci nemusejí vyjímat buben, aby se znovu naplnil. Mohou nabíjet a střílet šipky, aniž by museli odjímat buben, pro lepší obranu v boji při nabíjení.

Mattel Halo Boomco pistole
38,17 € 19,30 €

Vesmírná pistole Boomco v licenci známé videohry Halo. Blaster je vyroben z kvalitního plastu s autentickými detaily a světelnými efekty, které zaujmou nejen fanoušky Halo. Součástí balení je i 16 šipek a papírový terčík. Dostřel zbraně je až 18 metrů.

NERF ELITE Stryfe

NERF ELITE Stryfe

Hodnotenie: 5
37,60 € 27 €

Bleskovo zdolajte ciele s rýchlosťou motorizovanej pištole! Nová zbraň Nerf N-Strike Elite Stryfe disponuje zásobníkom so 6 šípkami a umožní strieľať jednou rukou. Podržte akceleračnú spúšť pre zapnutie motora, uvoľnite a rýchlosťou zasiahnite cieľ všetkými 6 šípkami naraz. Rýchlo nabite pomocou rýchloupínacieho klipu, ktorý drží všetkých 6 šípok pohromade.

NERF ELITE Mega Cyclone Shock set s 6 šipkami
39,56 € 28,10 €

Cycloneschock je prvá pištoľ z radu MEGA s rotačným zásobníkom na šesť šípok. Uži si nepretržitú akciu a MEGA dostrel s novým Cycloneshock. Toto bude skvelá Mega akcia.

NERF Star Wars Microshots - Han Solo
10,91 € 8,93 €

Zažite vzrušenie, energiu a štýl značky Nerf a zistite, prečo je to: Nerf alebo nič. Nerf blastre v licencii Star Wars prinášajú dokonalý výkon pre bitky Nerf. Séria Nerf MicroShots kombinuje zberateľstvo a hranie s blastrami v mini verziách obľúbených Nerf!

NERF SW E8 Beta 2 blaster
52,11 € 39 €

Zaži dobrodružstvo Star Wars s novým blaster Beta 2 blaster, inšpirovaným podľa charakteru z filmového spracovania. Balenie obsahuje jeden blaster s predným plnením a 3 v tme svietiace náboje. Blaster vydáva zvuky takmer ako pravý a zvnútra svieti LED žiarovkami.

NERF Star Wars Microshots - Rey
10,91 € 8,93 €

Zažite vzrušenie, energiu a štýl značky Nerf a zistite, prečo je to: Nerf alebo nič. Nerf blastre v licencii Star Wars prinášajú dokonalý výkon pre bitky Nerf. Séria Nerf MicroShots kombinuje zberateľstvo a hranie s blastrami v mini verziách obľúbených Nerf!

NERF Laser Ops Pro Alphapoint dvojbalenie-35%
60,55 € 39,20 €

Akcia

Vybav sa na akciu s týmto duopakom obsahujúcim dva blastery Nerf Laser Ops Alphapoint. Nerf Laser Ops ponúka hráčom všetko, čo potrebujú, aby sa pustili do akcie a užili si laserový boj na novej úrovni. Každý blaster je vybavený svetelnými a zvukovými efektmi, ukazovateľom života a munície a tlačidlom pre rýchle dobíjanie. Možnosť pripojenia chytrého telefónu.

NERF Accustrike Quadrant

NERF Accustrike Quadrant

Hodnotenie: 5
15,30 € 12,42 €

Prešmykne sa bojovým poľom s týmto štvoršípkovým blasterom Nerf Accustrike Qadrant v praktickej, kompaktnej veľkosti. Nerf Quadrant Blaster má rotujúci zásobník a vďaka svojej malej veľkosti je dokonalý pre tajné misie.

NERF N-Strike Modulus Recon MK11 B4616
50,90 € 34,90 €

Sestavte si pistoli Modulus Recon podle svého! Tuto pistoli 4 v 1 lze plně uzpůsobit, má oddělitelný zásobník a nástavec hlavně a střílí šipky až na vzdálenost 26 metrů. Má připínací zásobník na 6 šipek a 6 Elite šipek a je kompatibilní s veškerým příslušenstvím Modulus.

NERF MODULUS Shadow ICS 6
36,14 € 31,93 €

Zostaň v utajení alebo si Posvieť pomocou blastera ICS-6 Nerf Modulus Ghost Ops Shadow! Posvieť si stlačením aktivačného tlačidla pre svetlo. Udržuj blaster stále v nabitom režime počas tajných misií a zostaň v utajení. Posvieť si na súpera!

NERF Modulus Ionfire B4618-50%
31,30 € 15,60 €

Akcia

Ovládnite každé bojisko s pištoľou Nerf Modulus Ionfire. Táto pištoľ na šípky má oddeliteľný nadstavec hlavne a zásobník na šípky, takže si ju môžete upraviť pre takmer každú bitku aj misiu. Je dodávaná so štyrmi šípkami a je kompatibilná so všetkým príslušenstvom Modulus.

NERF MODULUS Shadow ops
58,81 € 52,09 €
+ doprava zadarmo

Zůstaňte v neviditelném režimu nebo si osvětlete cestu pomocí blasteru Nerf Modulus Ghost Ops Evader! Tento automatizovaný blaster je vybaven průsvitným krytem, který se rozsvítí při stisknutí aktivačního prvku. Udržujte blaster v neviditelném režimu během tajných misí, abyste zůstali skrytí. Osvětlete blaster, aby vás vedl v potemnělých prostorech.

NERF ELITE Rukkus ICS-8
27,37 € 23,35 €

Nabi a páľ s Ruckus ICS-8 blastrom Tento Nerf N-Strike Elite blaster disponuje banánovým zásobníkom do ktorého sa vojde 8 šípok. Zásobník zostáva pripojený k blasteru a umožňuje rýchle a jednoduché opätovné nabíjanie. Vložte 8 šípov do prednej strany indexovacieho banánového klipu, napumpujte a spustite spúšť.

NERF MODULUS ChronoBarrel
21,39 € 19,27 €

Děti mohou upgradovat svůj Nerf Modulus Ghost Ops blaster s touto sadou pro upgrade. Digitální obrazovka na hlavičce Round Count může indikovat počet vystřelených šípek nebo číslo zbývající v klipu, a zároveň zobrazovat rychlost, kterou byla šipka vystřelena buď v stopách nebo v metrech za sekundu.

NERF ELITE Firestrike

NERF ELITE Firestrike

Hodnotenie: 5
17,60 € 13,50 €

S pištoľou NERF ELITE FIRESTRIKE môžete splniť misiu aj pod rúškom tmy. Presný laserový lúč na tejto kompaktnej pištoli vám pomôže dokonale zamieriť aj za zlých svetelných podmienok. S aktivovaným laserovým lúčom môžete zamerať cieľ až do vzdialenosti 4,5 metra.

NERF ELITE Delta Trooper

NERF ELITE Delta Trooper

Hodnotenie: 5
48,11 € 42,44 €
+ doprava zadarmo

Nerf N-Strike Elite Delta Trooper je dodáván s odnímatelnou pažbou a nástavcem hlavně, který jej modifikuje pro více typů bitev. Připojte pažbu pro větší přesnost šipek. Přidejte rozšíření hlavně pro vzdálenější terče. Blaster vystřelí šipku až na vzdálenost 27 metrů.

NERF Modulus Mediator
32,50 € 24,90 €

Pre maximálny výkon a super športovú akciu musíš mať svoj Nerf blaster! Zostav si zbraň na akúkoľvek misiu či bitku s Nerf N-strike Modulus systémom. Začni akciu s novým jadrom blasteru Modulus Mediator, ktoré je súčasťou série Mediator.

NERF ELITE JOLT Vrecková pištoľ
8,58 € 6,58 €

Elite Jolt je vrecková pištoľ z rady N-STRIKE ELITE. Pištoľ sa vyznačuje ďalekým dostrelom, no zároveň ju schováte do vrecka. S touto zbraňou zaženiete nepriateľský tím do úzkych, pretože vďaka malým rozmerom môžete využiť moment prekvapenia a rýchlo zaútočiť.

Gonher Puška kovbojská strieborná kovová
28,46 € 23,20 €

S touto kovbojskou opakovacou puškou sa váš chlapec prenesie do čias divokého západu. Puška je vyrobená z kovu a plastu v strieborno-hnedom farebnom variante. Je na kapslíky a to na osem rán. Vhodné od 3 rokov.

NERF  Elite pištoľ strieľa 2 šípky naraz
37,60 € 27,40 €

Tato elegantní pistole Rough Cut na 8 šipek ti umožní vystřelit 2 šipky Elite najednou až na vzdálenost 23 metrů! Konstrukce pistole ti umožní opakovaně nabíjet a vypouštět stálý dvojitý proud šipek!

Gonher Policajná pištoľ Gold colection strieborná kovová 8 rán
12,18 € 11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

S touto replikou pištole sa váš chlapec bude cítiť ako naozajstný policajt. Pištoľ z edície Gold je vyrobená z kovu v striebornom farebnom variante. Je na kapslíky a to na osem rán. Vhodné od 3 rokov.

Teddies Samopal so zameriavačom 57 cm
9,95 € 8,90 €

Krátka puška pre každého chlapca, ktorý si chce vyskúšať, aké to je, zvierať v ruke madlo zbrane. Hračka svieti, vydáva zvuk streľby, ktorý sa mení s vybratím tlmiča a vibruje, aby pripomínala záklz strieľajúcej zbrane.

NERF Mega najmenšia mega pištole
19,56 € 11,68 €

Táto pištoľ MEGA BigShock kombinuje MEGA silu s kompaktnou veľkosťou! Zamier a vyšli MEGA šípku vzduchom. Pištoľ má úložné miesto pre 1 MEGA šípku. Balenie obsahuje pištoľ a 2 šípky MEGA Whistler.

NERF Accustrike FalconFire B9839
27 € 19,60 €

Pištoľ Nerf FalconFire je súčasťou série AccuStrike Series, nabijete ju špeciálnymi šípkami s hrotom, ktoré zaistia väčšiu presnosť a zasiahnete cieľ. Nabi šípku, zamier a strieľaj! Pre ľahké nabitie je na pištoli zásobník pre ďalšie šípky.

NERF Super Soaker Floodtastic 4 ks blasterov
29,59 € 24,52 €

Sada pre poriadnu vodnú bitku. Nerf Super Soaker Floodtastic štvorbalenie obsahuje 2 väčšie pumpovacie blastery a 2 menšie blastery do ruky. S touto sadou si užijete veľa vodnej zábavy!

NERF Super Soaker Barracuda
21,91 € 17,89 €

Prekvapte súpera vodnou bitkou s obojručným blasterom s dvoma nádržami. Nerf Super Soaker Barracuda pojme až 1 liter vody. Naplň blaster vodou a začni poriadne pumpovať. Svojho protivníka ohromíš dvojitým prúdom vody.

NERF Mega Doublereach B9789
50,54 € 37,50 €

Střílejte Nerf Mega šipky s Nerf Mega DoubleBreach blasterem. Bojovníci nabijí dvě Nerf Mega šipky do závěru pistole, aby vystřelili 2 šipky v řadě. Natáhněte do základní polohy po každém výstřelu, zamiřte a střílejte!

Alltoys Blade Fighter – světelné meče (2ks)
54,59 €

<p>Bojujte proti sobě s infračervenými meči. Svítí a vydávají zvukypodle toho, jak souboj probíhá. Pokud dojde ke zkřížení mečů, ozve sejiný zvuk, než při zásahu protivníka. Pokud zasáhnete nepřítele dojakékoli části těla, meč zavibruje a ozve se zvuk zásahu.

Alltoys Kuše s terčem
14,09 €

<p><strong>KU&Scaron;E S TERČEM</strong></p><p>Chcete Zaž&iacute;t nějak&yacute; adrenalin? Pr&aacute;vě střelba z ku&scaron;e by mohla b&yacute;t ta prav&yacute; alternativa pro V&aacute;s.

Alltoys Laser game sada 2x velké zbraně
73,49 €

<p>Populární „Laser Game“ v domácím balení. Obsahuje 2 velkézbraně. Perfektní zvukové a světelné efekty, možnost výběru několikadruhů zbraní s různými vlastnostmi, možnost týmové hry za účasti až4 týmů, možná kombinace se setem malých zbraní.</p>

Alltoys Luk s terčem
15,89 €

<p>Lukostřelecký set obsahující luk, terč a 5 speciálních šipekurčených k střelbě.</p>

Alltoys Meč rytířský 50 cm
5,99 €

<p>Ryt&iacute;řsk&yacute; meč o velikosti 50cm.</p><p>Hračka je vyr&aacute;běna ve v&iacute;ce variant&aacute;ch. Varianta je dod&aacute;v&aacute;na podle aktu&aacute;ln&iacute; skladov&eacute; dostupnosti.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: