NERF Fortnite Risky Reeler-25%
67 € 49,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Nerf Fortnite AR-L blaster je inšpirovaný blastrom používaným v populárnej videohre Fortnite. Blaster, ktorý má rovnaký vzhľad aj rovnakej farby, umožňuje strieľať šípky ešte rýchlejšie. Pomocou tlačidla aktivujete rýchlejšie strieľanie, stlačte spúšť a vystreľte šípku. Súčasťou balenia je zásobník na 10 šípok a 20 šípok Nerf Fortnite Elite. Otočte zameriavač hore pre lepšiu presnosť vašej strely.

TM Toys Laser-X pistole na infračervené paprsky – dvojitá sada-24%
76,65 € 57,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Túžite mať svoju vlastnú laserovú arénu? S dvojitou sadou Laser-X pištoľ je to konečne možné vnútri aj vonku! Dosah Blaster je 60 metrov, vesta disponuje senzorom, ktorý počíta presné zásahy. Hru navyše zatraktívnia svetelné i zvukové efekty.

NERF Modulus Ionfire B4618-50%
31,30 € 15,60 €

Akcia

Ovládnite každé bojisko s pištoľou Nerf Modulus Ionfire. Táto pištoľ na šípky má oddeliteľný nadstavec hlavne a zásobník na šípky, takže si ju môžete upraviť pre takmer každú bitku aj misiu. Je dodávaná so štyrmi šípkami a je kompatibilná so všetkým príslušenstvom Modulus.

NERF Laser Ops Pro Alphapoint dvojbalenie-35%
60,55 € 39,20 €

Akcia

Vybav sa na akciu s týmto duopakom obsahujúcim dva blastery Nerf Laser Ops Alphapoint. Nerf Laser Ops ponúka hráčom všetko, čo potrebujú, aby sa pustili do akcie a užili si laserový boj na novej úrovni. Každý blaster je vybavený svetelnými a zvukovými efektmi, ukazovateľom života a munície a tlačidlom pre rýchle dobíjanie. Možnosť pripojenia chytrého telefónu.

NERF ELITE Rampage Blaster-54%
68,59 € 31,30 €

Akcia

Rozložiteľná puška s bubnovým zásobníkom Rampage ELITE predstavuje novú dimenziu súbojov N-STRIKE! Táto puška s bubnovým zásobníkom na 25 šípok umožňuje neuveriteľne rýchlu paľbu a vystreľuje revolučné šípky ELITE do vzdialenosti až 23 metrov. Skvelá voľba pre poriadnu akciu.

NERF N-Strike Modulus B1538-47%
104,27 € 54,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Nová vlajková loď z dielní NERF je tu! Zostavte si svoj vlastny model Nerf Modulus. Viac ako 30 rôznych nastaviteľných časti prispôsobí Modulus pre každú misiu či akciu. Máte možnosť zo základne pištole Modulus vytvoriť viac ako 1000 kombinácií a mať tak zakaždým úplne unikátny nerf Modulus. Motorizovaný Modulus je dodávaný s presným zameriavaním, vrátane 10 akčných a 10 klasických šípok.

NERF Elite Trilogy DS 15 blaster-34%
54 € 35,20 €

Akcia

Nový blaster Nerf Elite Trilogy DS 15 je mechanizovaný blaster, ktorý z patróny vystrelí 3 Elite šípky naraz. Balenie obsahuje 5 ks patrón a 15 ks Elite šípok. Do každej patróny sa zmestia 3 šípky. Uži si poriadnu Nerf zábavu s týmto blastrom.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: