Hardcase HN9CYM22 Pevný obal na činely

Značka: Hardcase Náš kód: 100000507326

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje predajcaDoprava zadarmo

Hardcase HN9CYM22 Pevný obal na činely

Pevný obal na činely. HARDCASE
Pevné obaly Hardcase predstavujú špičku vo svojej triede, a ide tak o puzdrá, ktoré spoľahlivo ochránia vaše nástroje či inú výbavu kedykoľvek, kdekoľvek a pred čímkoľvek. Pri ich výrobe sa dbá na každý detail, a tak Hardcase ponúka len to najlepšie. Celý popis

140.9
140,90 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
110,90 €
Viac info tu

Náš kód: 100000507326

Mesačne od:
14,09 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

HARDCASE
Pevné obaly Hardcase predstavujú špičku vo svojej triede, a ide tak o puzdrá, ktoré spoľahlivo ochránia vaše nástroje či inú výbavu kedykoľvek, kdekoľvek a pred čímkoľvek. Pri ich výrobe sa dbá na každý detail, a tak Hardcase ponúka len to najlepšie.

Všetko sa začína použitím extrémne pevného plastu, ktorého odolnosť voči mechanickému poškodeniu zvyšuje inteligentný dizajn zaručujúci aj vodotesnosť. Každý obal Hardcase je vybavený spoľahlivými kolieskami, pohodlnými držadlami a rúčkami a pevnými upínacími páskami. Bezpečné uloženie nástroja zaisťuje vnútorné vyloženie tlmiacou penou. Obaly sa dajú pevne zamknúť a veko je možné upraviť tak, aby bol nástroj úplne spoľahlivo zafixovaný.

Puzdrá je možné skladať na seba a prípadne aj do seba. Skladnosť a stabilita je tak naozaj veľmi dobrá. Pre poriadok sú všetky obaly vybavené popisovateľným štítkom.

Tento obal je určený na činely do priemeru 22 palcov, uložiť ich možno až 9.

Parametry

  • Priemer:22 "
  • Farba výrobcu:Black
  • Farba:Černá

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ obalu case pro činely
Farba černá
Druh obalu pevný obal na bicie
Veľkosť 22 Palec